banner80

METEM Tiyatro Ekibi Yemekte Bir Araya Geldi

Yatağan METEM Tiyatro Ekibi, sahneledikleri “Cepheden Mektup Var” adlı oyunun ardından yemekte bir araya geldi.

METEM Tiyatro Ekibi Yemekte Bir Araya Geldi
 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 99. yıl dönümü dolayısıyla YEAŞ Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen programda, “Cepheden Mektup Var” adlı oyunla sahne alan ve izleyenler tarafından büyük beğeni kazanan Yatağan METEM Tiyatro Ekibi, başarılı geçen programın ardından yemekte bir araya geldiler.

METEM Edebiyat öğretmenleri Koray ve Özgül Ayşe Yumuşak yönetiminde hazırladıkları tiyatro gösterileriyle büyük beğeni toplayan METEM Tiyatro Ekibi, son olarak 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 99. yıl dönümü dolayısıyla YEAŞ Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen salon programında sahne almıştı. Hem stres atmak hem de birlikte hoş vakit geçirmek için düzenlenen yemekte tiyatro ekibi öğrencilerine METEM Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Mustafa Murat Çakır da eşlik etti.

METEM Edebiyat Öğretmeni Koray Yumuşak, başarılı geçen bir gösterinin ardından bu programı tertip ettiklerini belirterek kendilerine destek veren okul yönetimi, öğretmenleri ile yemek programının tertibinde destekte bulunan GELİ Sosyal Tesisleri Sorumlu Müdürü Erol Kılıç’a teşekkür etti.  

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2014, 23:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68