Mevcut Başkan Karaöz, güven tazeledi

İzmir Muğla İli Kültür ve Dayanışma Derneği olağan genel kurulunda mevcut Başkan Mehmet Karaöz güven tazeleyerek yola devam dedi.

Mevcut Başkan Karaöz, güven tazeledi

İzmir Muğla İli Kültür ve Dayanışma Derneği olağan genel kurulu Balçova Agememnon Kafede yapıldı. Mevcut Başkan Mehmet Karaöz yeniden başkanlığa seçildi. Başkan, eski yönetimden mazeretleri nedeniyle ayrılan üç üyenin yerine, daha önceki yönetimlerde görev yapan emekli Emniyet Müdürü Mustafa Acar'ı da yanına alarak, yine Bodrumlu emekli Banka Müdürü Enver Acar ile THY DO&CO Müdürlüğünden emekli Fethiyeli Koral Kıvrak'ı yönetime dahil etti.

Başkan Mehmet Karaöz'ün listesi şu şekilde oluştu:

1- Mehmet Karaöz - İş adamı(başkan) 2- Mustafa Acar - E. Emniyet Müdürü (Başkan Vekili) 3- Cumhur Taşdelen - İş insanı (Başkan yardımcısı) 4- Hamiyet Boyacı - Sendikacı (Başkan yardımcısı) 5- Tijen Karamil – Avukat (Başkan yardımcısı) 6- Özge Yılmaz - Mali müşavir (Sayman) 7- Soner Uyar - E. Bankacı (Sekreter) 8- Enver Acar - E. Banka Müdürü (Üye) 9- Koral Kıvrak - Emekli THY DO&CA Müdürü (Üye) 10- Tuna Yılmaz - İş insanı (Üye) 11- İbrahim Yıldırım – E. Polis memuru (Üye)

Denetleme Kurulu : 1- Şener Elbir - Yeminli mali müşavir (Denetim Kurulu Başkanı) 2- Adil Can - E. Gümrük Müdürü – (Üye) 3- Tahsin Duru - THM sanatçısı (Üye)

Başkan Karaöz, genel kurulda yaptığı konuşmada, geçtiğimiz dönemde her sektörde olduğu gibi dernek faaliyetlerinde de pandemi nedeniyle istenilen düzeyde bir çalışma olmadığını belirtmiş, yeni dönemde pandeminin bitmesiyle daha aktif bir çalışma içine girileceğini, dernek amaçlarını gerçekleştirmek için daha çok çalışacaklarını, ayda bir mutlaka toplanıp dernek calışmalarını değerlendireceklerini, üyeleri birbiriyle kaynaştırmak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenleyeceklerini belirterek, kendisini seçen genel kurul üyelerine teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68