MGC’de Akbulut, güven tazeledi

Muğla Gazeteciler Cemiyeti 14. Olağan Genel Kurulu Muğla Barosu Konferans Salonu’nda yapıldı. 2 listeyle gidilen seçimde mevcut başkan Süleyman Akbulut yeniden Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı seçildi. Akbulut’un listesinde, Yatağan’dan 6 isim yer aldı.

MGC’de Akbulut, güven tazeledi

Muğla Gazeteciler Cemiyeti 14. Olağan Genel Kurulu Muğla Barosu Konferans Salonu’nda yapıldı. Divan başkanlığını Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Yılmaz Karaca’nın yaptığı genel kurulda, mevcut başkan Süleyman Akbulut ve gazeteci Fatih Bozoğlu’nun listeleri yarıştı.

193 oy kullanılan kurulda 2 oy geçersiz sayıldı. Seçimde Bozoğlu 77 oy alırken, Akbulut 114 oy alarak yeniden başkanlığa seçildi.

Kongre sonunda Bozoğlu, Akbulut’u ve yönetimini tebrik etti.

114 oy olarak yeniden Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı seçilen Süleyman Akbulut, “Öncelikle Fatih arkadaşımızı kutluyorum, güzel bir mücadele verdi. Burada kazanan Muğla Gazeteciler Cemiyeti, kazanan gazeteciler ama en önemlisi kazanan liyakat oldu arkadaşlar. Çok teşekkür ediyorum. Bu süreçte yemek bile yemeden sürekli birbirimizi aradığımız ve bu sürece katkı veren tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Sağ olun, var olun” dedi.

Süleyman Akbulut’un yönetim listesi şu isimlerden oluşuyor:

Ferit Topaloğlu, Yüksel Savaş, Melih Kaşkar, Güzide Kasım, Gamze Karainavcı, Batuhan Altın, Arif Çataroğlu, Ercan Vuranlar, Serdal Kayhan, Erol Dolu.

Yatağan’dan 6 isim listede yer aldı

Akbulut’un listesinde yer alan Ferit Topaloğlu yönetim kurulu asil üyesi, Burak Alper Kuş yönetim kurulu yedek üyesi, Zümrüt Özdemir denetim kurulu asil üyesi, Selahattin Birgili denetim kurulu yedek üyesi, Mustafa Aktaş disiplin kurulu yedek üyesi ve Sakin Koşar onur kurulu üyesi olarak kendine yer buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68