MGC’den Gürün ve Gümüş’e tebrik ziyaretleri

Muğla Gazeteciler Cemiyeti, 31 Mart Yerel Seçimlerinde yeniden başkanlığa seçilen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ü makamlarında ziyaret ederek tebrik ettiler.

MGC’den Gürün ve Gümüş’e tebrik ziyaretleri

Muğla Gazeteciler Cemiyeti (MGC) Başkanı Süleyman Akbulut, beraberinde yönetim kurulu ve cemiyet üyeleriyle birlikte, 31 Mart Yerel Seçimlerinde yeniden belediye başkanlığa seçilen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ü makamlarında ziyaret ederek tebrik ettiler.

Ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiren her iki başkan da teşekkür ederek, belediyeler ve cemiyetin birlikte hareket ederek başarılı çalışmalara imza attığını, bundan sonraki süreçte de birlikte yürütülen çalışmaların süreceğini belirttiler.

Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan MGC Başkanı Akbulut, “MGC olarak Muğla’da yeniden başkanlığa seçilen her iki başkanı da ziyaret ederek kendilerini tebrik ettik ve başarılarının devamını diledik. Kendileri bu zamana kadar her zaman basın mensuplarının yanından olmuştur. O yüzden kendilerine teşekkür ediyoruz. Ayrıca bu yıl cemiyetimizin 30’uncu kuruluş yıldönümü. Bu nedenle düzenlemiş olduğumuz etkinliklere iki başkanımızı da davet ettik” dedi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER