MHP Hız Kesmiyor!

Yatağan’daki seçim hazırlıkları son sürat devam ediyor. MHP Yatağan, seçim bürosu hazırlıklarına başlayan ilk parti olurken, sokaklar MHP bayraklarıyla donatıldı.

MHP Hız Kesmiyor!
 30 Mart 2014 günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri’ne 76 gün kala Yatağan’daki seçim hazırlıkları son sürat devam ediyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Yatağan Belediye Başkan Adayı Varol Çakmak, adaylığını açıkladığı günden beri çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor. Her gün bir köye giderek sohbetler düzenleyen Çakmak, son olarak da Yatağan Küçük Sanayi Sitesi’ndeki esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi ve esnaflarla bir süre sohbet etti.

Yatağan’daki tüm partiler baz alındığında, aday adayları arasından adaylığı partisi tarafından açıklanan ilk isim olan Varol Çakmak, bu öncülüğünü, seçim bürosu çalışmalarında da sürdürdü. Yatağan’daki ilk seçim bürosunun açılması için yoğun bir çaba sarf eden MHP Yatağan İlçe Başkanı Servet Göka, Belediye Başkan Adayı Varol Çakmak ve partililer, gerekli düzenlememeler tamamlandıktan sonra seçim bürosunun açılışının önümüzdeki günlerde yapılacağını duyurdu.

Bu arada seçim bürosunun açılacağı Cumhuriyet Caddesi, MHP bayrakları ile donatılırken önümüzdeki günlerde de seçim araçlarının sokakları gezmeye başlayacağı öğrenildi.

Belediye Meclisi İçin 9 Aday Adayı

Belediye Başkan Adayı’nı belirleyen ilk parti olan MHP’de, Yatağan Belediye Meclisi adayları henüz netleşmedi. Şuana kadar 9 kişinin aday adaylığını açıkladığını belirten MHP Yatağan İlçe Başkanı Servet Göka, önümüzdeki günlerde Yatağan Belediye Meclisi adaylarının da açıklanacağını duyurdu.

Göka; “Şuana kadar Mehmet Kavuran, Sayhan Ediz, Zafer Çine, Sevda Olgun, Doğan Şen, Cemil Koçar, Vedat Buğday, Aydın Çengel ve Ramazan Karasu, Yatağan Belediye Meclisi için aday adaylıklarını açıkladılar” dedi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2014, 18:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet şener
mehmet şener - 6 yıl Önce

ben yatağan belediyesini dürüstçe yürütecek başkanı bu resimde görebiliyorum.varol ve servet başkana başarılar diliyorum.teyzeoğlumada başarılar diliyorum.

SIRADAKİ HABER