MHP İl Başkan Adayı Gıyasettin Coşkun, Yatağan’da

MHP Muğla İl Başkanlığı’nın 22 Şubat tarihinde düzenleyeceği kongre için adaylığını açıklayan Gıyasettin Coşkun, MHP Yatağan İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

MHP İl Başkan Adayı Gıyasettin Coşkun, Yatağan’da
 MHP Muğla İl Başkanlığı’nın daha önceki yönetimlerinde bir çok kez görev alan Gıyasettin Coşkun, İl Başkanlığı’nda gerçekleştirdiği adaylık açıklamasının ardından MHP Yatağan İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek partililerle bir araya geldi.
İlçe Başkanı Serkan Uzun, yönetim kurulu üyeleri ve partililerin karşıladığı Coşkun, göreve gelmesi durumunda birlik ve beraberlik içerisinde MHP’yi Muğla’da iktidara taşıyacaklarını söyledi.
MHP’nin şahlanması ile üç hilali Muğla’da hak ettiği yere ulaştırmak olduğunu belirten Gıyasettin Coşkun, Muğla’da MHP’nin başarısını, yükselişini yaşamak ve yaşatmak için il başkanlığına aday olduğunu söyledi.
Coşkun, partililere hitaben yaptığı konuşmada, şöyle konuştu:
“Ülkücülük şereftir ve şerefin tavizi olmaz düsturundan yola çıkarak partimizde gönül seferberliği ilan edip her dava arkadaşımı kucaklayıp partimizde birlik ve beraberliği sağlayacağız. Dava arkadaşlarımızın kaybettikleri heyecanı tekrar dirilterek şevk ve azimle çalışmalarını sağlamak istiyoruz. 9 ışığın ana fikri insan, sevgi ve saygısıdır. Halktan kopuk hiçbir dava nasıl başarıya ulaşamazsa biz de gidilmedik köy, girilmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacağız.”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Başkan Serkan Uzun, Gıyasettin Coşkun’a Muğla il kongresinde başarılar dileyerek, “İl Başkanı Adayı Coşkun’un, çıktığı bu yolda Allah yar ve yardımcısı olsun. Bu süreçte birçok aday arkadaşımız gelecek, ziyarette bulunacak. Biz de delege arkadaşlarımızla yapacağımız istişarenin ardından kimi destekleyeceğimize karar vereceğiz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2015, 18:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68