MHP İl Başkan Adayı Yavuz Kurtalan, Yatağan’da

MHP Muğla İl Başkanlığı’nın 22 Şubat tarihinde düzenleyeceği kongre için adaylığını açıklayan Yavuz Kurtalan, MHP Yatağan İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Kurtalan, seçildiği takdirde partisine il binası kazandırmak için çalışmalara başlayacağını açıkladı.

MHP İl Başkan Adayı Yavuz Kurtalan, Yatağan’da
23 yıldan beri Marmaris ilçesinde turizm ve inşaat sektöründe hizmet veren MHP Muğla İl Başkan Adayı Yavuz Kurtalan, İlçe Başkanı Serkan Uzun’u makamında ziyaret etti. Kurtalan’ı, MHP Yatağan İlçe Yönetimi ve partililer karşıladı.
MHP Muğla İl eski Başkanı Osman Güven’in döneminde başkan yardımcılığı görevini yürüten Kurtalan, MHP bayrağını taşımanın şerefli ve onurlu bir görev olduğunu belirterek, “Benim bir projem var ve bu projem Allah nasip ederse Muğla’ya bir il binası yapabilmektir. Asıl hedefimiz budur” dedi.
Parti yönetiminde gençlere ağırlık verilmesi gerektiğini savunan Kurtalan, göreve geldikleri takdirde il genelindeki üye sayısını 150 bine çıkarmak için uğraş vereceklerini söyledi.
Tüm ilçe başkanları ve yönetimleriyle bir arada hareket ederek Muğla’ya ve davalarına en iyi hizmeti vereceklerinin altını çizen Kurtalan, şöyle konuştu:
“Bu ağabeyim beni destekleyecek, arkamda bu var diye yola çıkmadım. Şuandaki mevcut başkanlarımız çok değerli insanlardır. Bugüne kadar bütün ağabeylerimiz, parti için hizmet etti, çocuğunun rızkını verdi. Kongremizde 300 km uzaklıktan gelerek oy kullanacak olan partililerimiz var. Biliyoruz ki herkes hizmet etti ama belli bir noktada tıkanıyorlar. Bugün 10 yaşındaki bir çocuk internetten dünyanın her yerini görebiliyorken, bizimkiler gerçek ülkücü kardeşlerini göremiyorlar ve tabana ağırlık veremiyorlar. Seçim kazanmak için, yıllarca partiye hizmet etmiş insanlarımızı delege yapmıyorlar. Marmaris’te üyeliği iptal edilen ağabeylerimiz var.”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Başkan Serkan Uzun, Yavuz Kurtalan’a Muğla il kongresinde başarılar dileyerek, “Yavuz Kurtalan, partimizi ve davayı yükseltmek için yola çıktı. Çıktığı yolda Allah yar ve yardımcısı olsun. Bu süreçte bir çok aday arkadaşımız gelecek, ziyarette bulunacak. Biz de delege arkadaşlarımızla yapacağımız istişarenin ardından kimi destekleyeceğimize karar vereceğiz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2015, 00:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68