MHP Muğla İl Başkanı Osman Güven,in Åžehitlerimizle İlgili Basın Açıklaması

MHP Muğla İl Başkanı Osman Güven,in Åžehitlerimizle İlgili Basın Açıklaması

MHP Muğla İl Başkanı Osman Güven,in Åžehitlerimizle İlgili Basın Açıklaması

Mübarek Ramazan ayı sabahında yine Hakkari,den gelen şehit haberleriyle uyandık. Yüreklerimize düşen bu ateş bizleri yakıp kavurdu. Bu nedenle aziz şehitlerimize Allah(c.c.),tan rahmet ailelerine ve Türk milletine başsağlığı, yaralı askerlerimize de acil şifalar dilerim.3 Kasım2002 De sıfırlanmış bir terör ile iktidara gelen AKP, 10 yıldan daha fazla bir süre geçmesine rağmen verdiği tavizlerle terörü azdırmış ve terör örgütünü adeta kudurtmuştur

Komşularımızla bir sorunumuz yokken bu gün İran, Irak ve Suriye ile ABD,nin politikaları doğrultusunda çıkartılan sorunlar sınırlarımızı da adeta yolgeçen hanına çevirmiştir.

Evlatlarımız şehit edilirken Türk Devleti ve Askerlerimiz kendi sınırlarımız içinde saldırıya uğrarken dünyada da itibarımız kayboluyor. Åžehitlerimizin kanı yerde kalmayacak diye diye 30 yıl geçti. Sonuç ortada. 30 yıldır bir terör örgütünü bitiremiyor ve bu kadar fazla şehit veriyorsak bir yerde bir şeyler yanlış yapılıyor demektir. Niçin devlet olarak doğru dürüst bir karakol yapamıyoruz. Koruyamadığınız karakolları kapatın o zaman.

Dünyanın en rezil, şerefsiz ve namussuz PKK,yı susturun artık. Susturamıyorsanız bir gün bu millet bunun hesabını elbette sizden soracaktır.

“Durmak yok yola devam” diyen AKP iktidarı artık yolun sonunun geldiğini görmeli ve gaflet uykusundan bir an önce uyanmalıdır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner90