MHP'de Aday Sayısı Üçe Çıktı

MHP'de Aday Sayısı Üçe Çıktı

MHP'de Aday Sayısı Üçe Çıktı

Serkan Uzun, Servet Göka ve ardından partililerden Turan Kocasarı da 22 Åžubat'ta yapılacak olan ilçe kongresinde MHP İlçe Başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.

Yatağan MHP'de 22 Åžubat'ta yapılacak olan ilçe kongresi öncesi hareketli günler yaşanıyor. Serkan Uzun, Servet Göka ve ardından Turan Kocasarı da dün parti binasında yaptığı basın açıklaması ile 22 Åžubat'ta yapılacak kongrede aday olduğunu açıkladı. Kocasarı yaptığı basın açıklamasında; “öncelikle bütün partililerimizi selamlıyorum. 1990 yılında parti Yönetim Kurulu Üyeliği yaptığım günden bu yana MHP için hizmet veriyorum. Daha sonraki yıllarda Bozarmut ve Bayır beldelerinde Milliyetçi Hareket Partisi'nden Belediye Başkanı adaylığımı koydum. Bunun yanında 2009 yerel seçimlerinde de belediye meclis üyeliğine aday gösterildim. 1990 yılında bu yana parti içi gerçekleştirdiğim çalışmalarımla yeterli tecrübeyi kazandığımı düşünüyorum ve tecrübelerimi Milliyetçi Hareket Partisi için kullanmak istiyorum. İlçe kongresinde partili delegelerimizin de teveccüh göstermesi durumunda, partili büyüklerimizin de görüşlerini alarak yönetimimizle birlikte öncelikle partimizi Yatağan Belediye Başkanlığı'nda iktidar yapmak, sonrasında ise sonrasında ise partimizi Türkiye'de tek başına iktidar görmek için gece gündüz durmadan çalışmak için bu yola çıktık. Bugüne kadar partimizde emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Milliyetçi Hareket Partisi'nde siyaset yapmak ayrıcalıktır. Diğer aday olan arkadaşlarıma da başarılar diliyorum” dedi.

MHP Yatağan İlçe Başkanı Yılmaz Karamersin ise yaptığı açıklamada; “22 Åžubat 2012 tarihinde yapılacak MHP Yatağan İlçe Kongresi'nde İlçe Başkanlığı,na adaylığını şu ana kadar 3 partilimiz açıkladı. Ben, kendi adıma, her birine çıktıkları yolda başarılar diliyorum ve Milliyetçi Hareket Partisi'nin kongreden güçlenerek çıkacağına inanıyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68