MHP'de Bir Aday Daha

MHP'de Bir Aday Daha

MHP'de Bir Aday Daha

Milliyetçi Hareket Partisi Yatağan İlçe Teşkilatı,nın 22 Åžubat,ta yapılacak ilçe kongresi öncesi heyecan giderek artıyor. Kongre öncesi adaylar teker teker adaylıklarını açıklarken, Cemil Koçar da adaylığını açıkladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Yatağan İlçe Teşkilatı,nın 22 Åžubat 2012 tarihinde yapılacak ilçe kongresine ilgi giderek artıyor. Bu yoğunluk sonrası aldığımız bilgilere göre aslen Åžeref Köyü,nden olan ilçemiz Atatürk Mahallesi,nde(Yeni Mah.) ikamet eden Kavaklıdere Mal Müdürlüğü,nden Muhasebe Åžefi olarak emekli olan iki yıllık meslek yüksek okulu mezunu Cemil Koçar gazetemizi ziyaret ederek ilçe başkanlığına aday olduğunu, konuyla ilgili basın açıklamasını bugün saat 14.00,de parti binasında yapacağını açıkladı.

MHP Yatağan İlçe Başkanlığı,na adaylığını açıklayan Koçar; “bugüne kadar devlet memuru olmam nedeniyle siyasi kimliğimi her ne kadar deklare etmemiş olsam da, bir Yörük çocuğu olarak, vatan, millet aşkını bütün benliğimde yaşayan birisi olarak bundan böyle bu sevda ile yola çıkan insanlara hizmet etmek, onların sevinç ve kederlerini paylaşmak düşüncesiyle ve partililerin yoğun baskısı sonucu aday oldum.

Cenab-ı Allah, beni, milletime karşı güç duruma düşürmemesi dileğiyle MHP,ye gönül verenleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER