MHP'de Saflar Netleşti

MHP'de Saflar Netleşti

MHP'de Saflar Netleşti

MHP'de 22 Åžubat 2012 Çarşamba günü yapılacak olan ilçe kongresi öncesinde saflar netleşti. MHP Kanaat Önderi-Kurucu İl Başkanı Mehmet Arslan, Serkan Uzun'u desteklediğini açıkladı.

22 Åžubat Çarşamba günü yapılacak olan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yatağan İlçe Kongresi öncesinde saflar netleşti. Bu kapsamda MHP Kanaat Önderi-Kurucu İl Başkanı Mehmet Arslan, Serkan Uzun ve ekibine tam destek verdiğini ve kefil olduğunu belirtti. Konu ile ilgili olarak MHP Kanaat Önderi-Kurucu İl Başkanı Mehmet Arslan; “daha önceki seçimlerde MHP, Servet Göka'ya vefa borcunu, bir defaya mahsus destek vererek ödemiştir. Bu dönem aday olmaması gerektiğini kendisine söyledim. Çünkü üyelere ve yöneticilere karşı beni ve destek verenleri mahcup etmiştir. Siyasi partiler kurum niteliğinde bir devlet kurumu olup; partilerin, derneklerin ve tüm sosyal faaliyetler ekip çalışmalarıyla büyür, ekip ruhu olmayan kişi ve liderler yok olmaya mahkûmdur.

İyi liderler danışmanlık hizmetini ve tecrübeli kişilerden faydalanarak yöneticilik yaparlar. Bunu yapmayanlar yanlış kararlar verip, hem kendilerini hem de ekip arkadaşlarının zarar görmesine neden olur. Mahkemelerde hakimler bile dava konusu bir olayın ustasından bilir kişi raporu ister ve kararı ona göre verirler” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68