banner80

MHP’den Emniyet Müdürü’ne Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yatağan İlçe Başkanı Servet Göka ile ilçe yöneticileri ve Belediye Meclis üyeleri, Yatağan Emniyet Müdürü Ali Özher’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

MHP’den Emniyet Müdürü’ne Ziyaret
Yatağan Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Ali Özher’e ziyaretler devam ediyor. Oğuz Kaan Akçal’ın Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne tayininin çıkmasının ardından Yatağan İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Ali Özher’in son ziyaretçileri MHP Yatağan İlçe Teşkilatı oldu.

Ziyarette MHP İlçe Başkanı Servet Göka, İlçe Sekreteri Serkan Sarı ile Yatağan Belediye Meclis üyeleri Zafer Çine, Sayan Ediz, Mehmet Kavuran ve Mutlu İnat hazır bulundular. MHP Yatağan İlçe Başkanı Servet Göka, Yatağan Emniyet Müdürü Ali Özher’e teşekkür ederek; “Daha önce Yatağan Emniyet Müdür Yardımcısıyken de sizinle uyum içinde çalışmıştık. Yatağan Emniyet Müdürü olarak yeni görevinizde başarılar diliyorum” dedi.

MHP Yatağan İlçe Başkanı Servet Göka ile ilçe yöneticileri ve belediye meclis üyelerini kabul eden Yatağan İlçe Emniyet Müdürü Ali Özher; “Hayırlı olsun ziyaretinde bulundukları için MHP heyetine teşekkür ediyorum. Herkesle, tüm siyasi partiler ve sivil toplum örgütleri ile olduğu kadar MHP ile de diyalog içinde olarak Yatağan için en iyisi için çalışacağız. Kendilerine ziyaretleri nedeni ile tekrar teşekkür ediyorum” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2014, 17:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68