MHP’li kadınlardan karanfilli anma

MHP Yatağan İlçe Başkanlığı Kadın Kolları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, hastane personeline, hasta ve hasta yakınlarına karanfil dağıttı.

MHP’li kadınlardan karanfilli anma
 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yatağan İlçe Başkanlığı Kadın Kolları üyeleri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Yatağan Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Hastaneyi gezen kadın kolları üyeleri, hastane personelleri, hasta ve yakınlarına karanfil dağıttı.

Grup adına konuşan MHP Yatağan İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Hatice Taner, 8 Mart’ın, kadınların eşit ve huzurlu yaşam sürdürerek isteklerini rahatça dile getirebilmeleri açısından önemli bir gün olduğunu vurguladı.

Bir toplumun uygarlık yolunda gösterdiği gelişme, kadına ayırdığı yer ve ona duyduğu saygıyla ölçülebileceğini söyleyen Taner, “Huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşları olan, varlıklarıyla hayatın her alanında fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, sonsuz sevgi ve hoşgörüyle yetiştirdikleri nesillerle geleceğimizin şekillendirilmesinde de önemli rol oynamaktadır” şeklinde konuştu.

Sadece hastane personelleriyle hasta ve hasta yakınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü anmadıklarını belirten Taner, şöyle konuştu:

“Başta şehit ve gazi anneleri, eşleri olmak üzere her türlü zorluğa göğüs geren engelli annelerinin, yaşamımızın her anını varlıklarıyla onurlandıran, ihtiyacımız olduğunda destek vermekten çekinmeyen, bizi yetiştiren, yüreklerindeki sevgi ve şefkati bir an esirgemeyen tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü anıyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2015, 18:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68