banner80

MHP’li Korkmaz’dan Yatağan çıkarması

Milliyetçi Hareket Partisi Muğla Başkanlığı, İl Başkanı Mehmet Korkmaz liderliğinde ilçe teşkilatlarını ziyaret etmek amacıyla ilçelere çıkarma yaptı. Parti teşkilatı, Ortaca, Bodrum, Datça, Milas, Yatağan, Kavaklıdere, Marmaris, Dalaman, Köyceğiz, ziyaret etti. Ziyaretler Seydikemer, Fethiye, Menteşe ve Ula’da devam edecek.

MHP’li Korkmaz’dan Yatağan çıkarması

MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz, 25 Ekimde gerçekleşen 13. Olağan Kongre sonrasında pandemi nedeniyle ertelediği ziyaretlerine başladı.

Korkmaz, yönetim kurulu ile birlikte gerçekleştirdiği ilçe ziyaretleri kapsamında Muğla turuna devam ediyor. İlçe teşkilatlarını tek tek ziyaret ederek ilçelerde çeşitli etkinliklere katılıyor.

Ziyaretler esnasında MHP İlçe teşkilatları ile buluşarak istişareler yapan Korkmaz, her ilçede Cumhur İttifakı’nın kazandığı belediye başkanlarını ziyaret etti. Cumhur İttifakı ortağı olan AK Parti  İlçe teşkilatlarını da ziyaret eden Korkmaz, toplantılarda Cumhur İttifakı’nın önemini dile getirdi. Ardından daire amirleri ve sivil toplum kuruluşları ile buluşan Korkmaz çeşitli istişarelerde bulundu.

Korkmaz, Yatağan ilçesinde gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Yatağan Kaymakamı Onur Kökçü, Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Şahin ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek fikir alışverişlerinde bulundu. Korkmaz, ayrıca Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti ve MHP İlçe Başkanlığı’nın yönetim kurulu toplantısına katıldı. Korkmaz, Yatağan Belediyesi tarafından Yeni Mahalle’de yapılan Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Halı Sahası’nda da incelemelerde bulundu.

Muğla ilçelerine çıkarma yapan ve burada gündeme dair konuların tartışılıp yol haritasının belirlendiği toplantıda MHP ve Türkiye’nin gündemiyle alakalı başlıklar masaya yatırıldı.

MHP’nin ülke gündemine kayıtsız kalamayacağını ve önümüzdeki süreçte daha güçlü adımlarla “vatan müdafaası” başlığında parti teşkilatımızla bir araya gelmeye devam edeceklerini ifade eden MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz, “Önce ülkem ve millettim demeye son nefesimize kadar devam edeceğiz. Soluksuz koşumuzu teşkilatımızı daha da güçlendirerek sürdüreceğiz. Bütün oyunların üstesinden gelebilen bir MHP için neler yapmamız gerektiğini biliyoruz ve bilge liderimiz Devlet Bahçeli’nin de öngörüleri ve feraseti sayesinde bu adımlarımızı daha sağlam şekilde atmayı bileceğiz. Ülkemizin kalkınması için oluşturduğumuz projelerimiz ve adımlarımız bu bağlamda öncelikle vatanımızın ebet müddet özgürlüğü ve bağımsızlığı için sürecektir” ifadelerine yer verdi.

Korkmaz, ziyaretlerinin ardından yaptığı açıklamada, şöyle konuştu:
“Öncelikle tüm ilçe parti yöneticilerimize, ilçelerde ikamet eden vatandaşlarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Yoğun bir ilgiyle bizleri karşılayıp misafir ediyorlar. Teveccühleri bizleri her fazlasıyla memnun etmektedir. Ekibimizin genç ve güçlü kadrolardan oluşması hemşerilerimiz tarafından takdir edilmektedir. Muğla için, ülkemiz için, milli değerlerimiz için, maneviyatımız için kolları sıvamamızın zamanı gelmiştir. Liderimiz Devlet Bahçeli’nin emrinde çalışmalara devam ediyoruz. İlçe teşkilatlarımızı ziyaret ederek istişarelerde bulunduk. Çalışmalarımız hız kesmeyecek. İlçelerimizde teşkilatlarımızın her daim yanındayız. MHP olarak yaptığımız çalışmaları hem teşkilat mensuplarımız ile hemde vatandaşlarımız ile paylaşıyoruz. Bununla birlikte Cumhur İttifakı ruhunu yaşatarak var gücümüzle yolumuza devam ediyoruz. Çalışmalarımıza katılan herkesten Allah razı olsun.”

Korkmaz’a, Yatağan’daki ziyaretleri sırasında, İlçe Başkanı Arif Güldürüm, MHP’li Belediye Meclis üyeleri, MHP İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve partililer eşlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68