MİDDER ziyaretlerine devam ediyor

Yatağan ilçesinde kurulan 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği’nin (MİDDER) yönetimi, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık ve İlçe Emniyet Müdürü Gökhan Emre’yi ziyaret etti.

MİDDER ziyaretlerine devam ediyor
 Yatağan ilçesinde kurulan ve kurucu başkan olarak Erbil Şener’in atandığı 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği’nin Yatağan Şubesi, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık ve İlçe Emniyet Müdürü Gökhan Emre’yi makamlarında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Işık, 15 Temmuz 2016’daki darbe girişiminin halkın iradesiyle püskürtüldüğünü ve başarılı olması durumunda seçilmişlerin zorla görevlerinde alınarak halkın seçmediği kişilerin makamlara getirtilmek istendiğine işaret etti.

İlçe Emniyet Müdürü Emre ise, ülkeye zarar vermek isteyen dış güçlerin desteğiyle yıllarca birçok kurumu ele geçiren Fetullahçı Terör Örgütü’nün 15 Temmuz’daki darbe girişimi, demokrasiye inanan vatandaşlarca önlendiğini söyledi.

MİDDER Şube Başkanı Şener ise, “15 Temmuz ruhunu yaşatmak, diri tutmak ve bu demokrasi karşıtı kalkışmaya karşı koyan milletimizin kahramanlığını nesilden nesile aktarmaktır. 15 Temmuz kanlı darbe girişiminde nasıl tek bir vücut olduysak bundan sonra da bir olmak, beraber olmak, vatan ve millet denince herkesin bir arada olmasına vesile olmak amacıyla derneğimiz kurulmuştur” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2017, 08:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56