MİDDER’den Şen’e teşekkür ve plaket

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER) Yatağan Şubesi, Yatağan Orman İşletme Müdürü Eşref Şen’e derneklerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek, plaket sundu.

MİDDER’den Şen’e teşekkür ve plaket

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER) Yatağan Şube Başkanı Erbil Şener, beraberindeki dernek üyeleriyle, Yatağan Orman İşletme Müdürü Eşref Şen’i makamında ziyaret ettiler.

Şener, derneklerine verdiği destekten dolayı Şen’e teşekkür ederek plaket sundu.

Ziyarette konuşan Şener, “Eşref Şen, 15 Temmuz darbe gecesinde ve sonrasında meydanları terk etmeyen ve dik duruşuyla demokrasinin yanında yer almış bir yöneticidir. Şen, derneğimizin kuruluşunda ve çalışmalarında verdiği desteklerle bize güç vermiştir. Bu yüzden kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Şen ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “15 Temmuz, ülkemiz tarihinin dönüm noktalarından biridir. Bu günün unutulmaması ve her zaman yaşatılarak genç nesillere iyi anlatılması gerekiyor. MİDDER işte bu amaçla kurulmuş ve çok hızlı bir şekilde bugün ülkemiz geneline yayılmış bir dernektir. MİDDER Yatağan Şubemiz de kuruluşundan bu yana çok değerli hizmetler veriyor. Biz tüm bu çalışmalara yakından şahidiz ve elimizden gelen katkıyı sağlamaya gayret gösteriyoruz” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2018, 11:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER