MİLLETVEKİLİ ALİ BOÄžA; “MUÄžLA'YI BİR BÜTÜN OLARAK DÜÅžÜNÜYORUZ”

MİLLETVEKİLİ ALİ BOÄžA; “MUÄžLA'YI BİR BÜTÜN OLARAK DÜÅžÜNÜYORUZ”

MİLLETVEKİLİ ALİ BOÄžA; “MUÄžLA'YI BİR BÜTÜN OLARAK DÜÅžÜNÜYORUZ”

Dün Yatağan'da ziyaret ve incelemelerde bulunan Ak Parti Muğla Milletvekili Ali Boğa, “Muğla'yı bir bütün olarak görüyoruz, iktidar ve muhalefet el ele verip bir şeyler yapmak için çalışıyoruz. Ziyarete gittiğimiz yerlerde partili-partisiz herkesin cenaze veya düğününe iştirak ediyoruz” dedi.

Beraberinde Ak Parti Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk ile birlikte saat 12.00 de Bozarmut Beldesi'ne gelen Ali Boğa'yı İlçe Başkanı Mustafa Toksöz, yönetim kurulu üyeleri, Bozarmut Belediye Başkanı Dursun Karşıalan ve meclis üyeleri karşıladılar. Burada kahvehaneleri de ziyaret eden Ali Boğa okey oynayan vatandaşlara 'fayans mı döşüyorsunuz' diye şakalaşıp, teker teker tokalaşarak hallerini sordu.

Bozarmut Belediyesi'nde muhabirimize gezisi hakkında bir açıklama yapan Ak Parti Muğla Milletvekili Ali Boğa; “ Sanki seçim bitmemiş gibi fırsat buldukça her tarafı ziyaret ediyorum. Ancak Muğla'nın 600'e yakın köyü var her köye uğrayamıyoruz ama sosyal faaliyetlere düğün, cenaze gibi topluluklara hiç ayrım yapmadan iştirak ediyorum. Muğla'yı bir bütün olarak görüyoruz.  İktidar ve muhalefet el ele verip bir şeyler yapmak için çalışıyoruz.  Muğla'nın sorunlarına ortak çözüm üretiyoruz.  Muğla'ya en kısa zamanda çok amaçlı Araştırma Hastanesi yapılacak. Zaten Muğla Üniversitesi Tıp Fakültesine de öğrenci kayıtları başladı. Bu sayede Muğla halkı daha iyi sağlık hizmeti alacak. Araştırma hastanesini yeri belirlendi Marmaris yolu üzerinde Yücelen Hastanesi yakınında bir yer” dedi.

Bozarmut Belediye Başkanı Dursun Karşıalan da, Milletvekili Ali Boğa'dan Bozarmut'tan  geçen Muğla- Aydın Karayolunun belde içinde güvenlik şeridine döşenen parke taşlarının sökülmesini, kanalizasyon ile ilgili katkı yapmasını isteyerek,Milletvekiline, Kazan Göleti, TOKİ evleri ve belediye tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Ali Boğa'nın devam eden gezileri yarınki sayımızda yer alacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68