Milli Eğitim ve cami cemaatinden emniyete “taziye ziyareti”

İstanbul'un Beşiktaş ilçesindeki terör saldırısına, Muğla’da tepkiler sürüyor. Yatağan Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yeni Mahalle Camisi cemaati, İlçe Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu.

Milli Eğitim ve cami cemaatinden emniyete “taziye ziyareti”
 İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Baykal, şube ve okul müdürlerinden oluşan heyet, Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulunarak, İstanbul’da yaşanan terör saldırısına tepki gösterdi.

İlçe Emniyet Müdürü Ali Özher’e, Türk Bayrağı ve çiçek sunan Baykal, “Beşiktaş’ta polise yapılan bu saldırı, Türkiye’ye ve Türk milletine yapılmıştır. Saldırıda şehitlik mertebesine ulaşanlar bizim çocuklarımızdır. Terör illetinden ancak birlik ve beraberlikle kurtulabiliriz. Bunun için polisimizle birlikteyiz” diye konuştu.

Yeni Mahalle Camisi cemaati ise Polis Merkezi Amirliğine ziyaret ederek, saldırıda yaşamlarını yitiren polis memurları için meslektaşlarına taziyelerini iletti.

Cami imam hatibi Üzeyir Yıldırım, vatan toprakları ve üzerinde yaşayan vatandaşlar için gözünü kırpmadan şehadete yürüyen polis ve askerlere Allah’tan rahmet diledi.

Öte yandan, taziyelerin ardından İstanbul’da hayatını kaybeden şehitler için dua edildi.

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2016, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95