Milli Piyango ve Sayısal Loto’da devrim gibi karar

Milli Piyango İdaresi’nin düzenlediği Milli Piyango ve Sayısal Loto çekilişlerinde önemli değişiklikler yapıldı.

Milli Piyango ve Sayısal Loto’da devrim gibi karar
Kaptan Şans Oyunları Merkezi işletmecisi Kamil Kaptan, Milli Piyango İdaresi’nin düzenlediği Milli Piyango ve Sayısal Loto çekilişlerinde devrim niteliğinde değişiklikler yapıldığını söyledi.

Kaptan, bundan sonra klasik Milli Piyango biletlerinin bir kısmının sayısal oyunlar terminalinden satışa sunulacağını belirterek, “Sistem üzerinden üretilip satılan Milli Piyango biletlerinden oyun planına göre, ikramiye isabet eden biletler için bayi ikramiye ödeme limiti, bin liraya kadar olan ikramiyeler bayi tarafından, bin ile 20 bin arası ikramiyelerin ise bayi ödemesi ihtiyaridir. Çekilişler, www.millipiyango.gov.tr ve www.mpi.gov.tr internet adreslerinden, çekiliş günlerinde canlı olarak izlenebilmektedir” dedi.

Öte yandan Sayısal Loto oyununda artık çarşamba ve cumartesi günleri olmak üzere haftada iki gün çekiliş yapılacağını kaydeden Kaptan, “Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılacak Sayısal Loto çekilişlerinde büyük ikramiyeyi kazanan numaraların bilinememesi halinde büyük ikramiye diğer çekilişe devredecek, uygulama büyük ikramiyeyi kazanan numaralar bilinene kadar devam edecektir. Dört hafta boyunca 6 numarayı doğru tahmin edenin çıkmaması durumunda büyük ikramiye tutarının 5 bilenlere dağıtılması uygulamasına son verilmiştir. Sayısal Loto çekilişinde 6 numarayı doğru tahmin eden olmadığı sürece büyük ikramiye sonraki çekilişlere devretmeye devam edecektir” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2018, 09:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner49

banner53

banner52

banner47