Minik Ellerden Büyük Sergi

Yatağan'da hizmet veren Zübeyde Hanım Anaokulu Müdürü Sevda Mutlu ve minik öğrenciler geçtiğimiz Pazartesi günü Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven'i makamında ziyaret ederek, bugün saat 13:00'de yapılacak olan yıl sonu sergisine davet ettiler.

Minik Ellerden Büyük Sergi
 Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven geçtiğimiz Pazartesi günü makamında Zübeyde Hanım Anaokulu Müdürü Sevda Mutlu ve minik öğrencileri misafir etti. 
Ziyaret sırasında bugün saat 13:00'de yıl sonu sergisi düzenleyeceklerini belirten Okul Müdürü Sevda Mutlu; “Zübeyde Hanım Anaokulu olarak öğrencilerimizin sosyal gelişimlerine büyük önem veriyoruz. 1 yıl boyunca öğrencilerimizle resim, müzik ve el işleri gibi alanlarda çalışmalarımız oldu. 
Bugün saat 13:00'de düzenleyeceğimiz sergiyle minik ellerden çıkan bu eserleri öğrenci velilerimiz ve Yatağan halkıyla paylaşacağız. Bu gibi çalışmaların öğrencilerimizin bireysel yeteneklerini geliştirdiğini düşünüyorum. Bu vesileyle başta sayın Kaymakamımız Dr. Hasan Tanrıseven olmak üzere isteyen herkesi sergimize davet ediyorum” dedi. 
Minik öğrencilerle yakından ilgilendiği görülen Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven ise; “Gelişme çağındaki minik öğrencilerimiz için bu gibi etkinlikler çok önemli. Uğraş verdikleri resimlerin, el işlerinin ve değişik çalışmaların ilgi görmesi onları mutlu edecektir. 
Zübeyde Hanım Anaokulu yönetimini bu gibi çalışmaları nedeniyle tebrik ediyorum” şeklinde konuştu. 
Ayrıca Kaymakam Tanrıseven minik öğrencilere birer adet boyama kitabı hediye etti.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2013, 20:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER