Minik Kızlar Muğla İkincisi Oldu

Turgut Şehit Güngör Çetinkaya İlkokulu Minik Kızlar Voleybol Takımı, Muğla’da düzenlenen Minik Kızlar Muğla Voleybol Turnuvası’nda büyük bir başarı göstererek il ikincisi oldu.

Minik Kızlar Muğla İkincisi Oldu
 Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ile Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Minik Kızlar Yatağan Voleybol Grup müsabakaları sonucunda Yatağan birincisi olarak Yatağan’ı, 10-14 Şubat tarihlerinde Muğla’da düzenlenen Minik Kızlar Muğla Voleybol Turnuvası’nda temsil etme hakkı kazanan Turgut Şehit Güngör Çetinkaya İlkokulu Minik Kızlar Voleybol Takımı, turnuvayı 2. olarak tamamladı.

Turnuva boyunca başarılı bir performans sergileyerek Dalaman Ortaokulu’nun ardından ikinci olan Turgut Şehit Güngör Çetinkaya İlkokulu’nu, 3. olan Fethiye Kaymakam Mustafa Karslıoğlu Ortaokulu ve 4. olan Bodrum Cumhuriyet Ortaokulu takip etti.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ile Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Yatağan’da düzenlenen Yıldız Kızlar Yatağan Voleybol Grup müsabakaları sonucunda Yatağan birincisi olan Turgut Şehit Güngör Çetinkaya İlkokulu Yıldız Kızlar Voleybol Takımı, Yıldız Kızlar Muğla Voleybol Turnuvası’nda aynı başarıyı gösteremeyerek dereceye giremedi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2014, 19:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Boş gezen
Boş gezen - 6 yıl Önce

yatağan'ın dinamik bir gençliği var okul kulüpleri olarak ben ve farklı okullardaki bir çok arkadışım bi kaç dönem önce bunu biz gösterdik. şimdi de bizim yerimizi alanlar gösteriyorlar. ne yazık ki yıllardır kulüpleşme adına hiç bir şey yapılmadı yatağanda.

Efe
Efe - 5 yıl Önce

Coki

SIRADAKİ HABER