Minik Öğrenciler Marmaris’te

TEK Mehmet Akif Ersoy İlkokulu 1/D sınıfı öğrencileri ve velileri yılın yorgunluğunu Marmaris Saklıgöl’de attılar.

Minik Öğrenciler Marmaris’te
 TEK Mehmet Akif Ersoy İlkokulu 1/D sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Nail Karabıçak  ve velileri ile Marmaris Çamlı köyü Sedir Adası yolu üzerindeki Saklıgöl’e geziye gittiler ve yaptıkları kahvaltının ardından gün boyu süren sosyal etkinliklerle yılın yorgunluğunu attılar.
Sabah saatlerinde yapılan kahvaltıdan sonra, gün boyunca öğrenciler ve veliler at safarisi, buggy safari, gölde kano gezintisi yaparak , şark köşelerinde çaylı sohbet ederek ve hamakta sallanarak  güzel bir gün geçirdiler.
Aynı öğrenciler geçtiğimiz günlerde de Bodrum Güvercinlik Yunus Park’a gezi düzenlemiş ve yunusların ilginç gösterilerini heyecanla izlemişlerdi.
Gezinin ardından yapılan açıklamada; “Birinci sınıftaki öğrencilerimiz ilk yıllarını başarıyla tamamlamak üzere ancak, yaşları itibariyle derslere olduğu kadar bu gibi sosyal aktivitelere de ihtiyaçları var. Özellikle aileleriyle birlikte düzenlenen bu tür geziler onların okul ile olan ilişkilerinin gelişmesine ve okulu daha fazla sevmelerine imkan sağlayacaktır” denildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2013, 19:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER