Minikler Hünerlerini Sergiledi

METEM Anasınıfı öğrencilerinin bir yıl boyunca yaptıkları çalışmalar açılan sergiyle beğeniye sunuldu. İlçe Kaymakamı Hasan Tanrıseven’in açılışını yaptığı sergide minikler tam not aldı.

Minikler Hünerlerini Sergiledi
Yatağan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi bünyesinde 4, 5 ve 6 yaş gurubunda iki şubede eğitim gören 33 minik öğrencinin yıl bayınca yaptıkları resim ve el işi çalışmalarından oluşan sergi önceki gün açıldı. Açılışını İlçe Kaymakamı Hasan Tanrıseven ile birlikte anasınıfı çağındaki kızı ve oğluyla birlikte yaparken, sergi büyük beğeni topladı. Düzenlenen yılsonu sergisine Yatağan Garnizon Komutanı Yüzbaşı Göksel Söylemez, İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Kaan Akçal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Baykal, Orman İşletme Müdürü Hakan Zeybek, Milli Eğitim şube Müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve veliler katıldı.
METEM Müdürü Aykut Turgut, okullarında bu yıl eğitim gören 4, 5 ve 6 yaş gurubundaki 33 öğrencinin iki şubede eğitimlerini tamamladıklarını ve yıl boyunca ortaya koydukları çalışmaları bu sergide değerlendirdiklerini belirterek, “anasınıfı şubelerimiz ilk kez açılmış olmasına karşın, velilerden çok büyük bir talep aldık. Anasınıfında el becerilerini geliştiren öğrencilerimizin başarıları da ortada. Kendilerini ve öğretmen arkadaşlarımı tebrik ediyorum.  Önümüzdeki eğitim öğretim sezonunda gelen talepleri karşılamaya çalışacağız ve mümkün olabilen sayıdaki öğrencilerimizin kayıtlarını kabul edeceğiz. Sergimizi onurlandıran başta sayın kaymakamımız olmak üzere garnizon komutanımız, milli eğitim müdürümüz ve tüm konuklarımız, velilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2013, 18:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER