Miniklerin Sergisi Yoğun İlgi Gördü

Yatağan Zübeyde Hanım Anaokulu’nda eğitim gören minik öğrenciler tarafından eğitim-öğretim yılı içinde hayat verilen eserler Çarşamba günü düzenlenen sergiyle tanıtılırken, serginin açılışını Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven yaptı.

Miniklerin Sergisi Yoğun İlgi Gördü
 Zübeyde Hanım Anaokulu’nda eğitim gören minik öğrencilerin hayat verdiği eserler Çarşamba günü düzenlenen sergiyle tanıtıldı. 
Saat 13:00’de düzenlenen serginin açılışını Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven yaparken, Yatağan Garnizon Komutanı Yüzbaşı Göksel Söylemez, Yatağan Emniyet Müdürü Oğuz Kaan Akçal, Yatağan Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Baykal, Orman İşletme Müdürü H. Hakan Zeybek ve Yatağan Müftüsü Şahabettin Yılmaz da sergiyi ziyaret edenler arasında yer aldı. 
Sergi hakkında bilgi veren Okul Müdürü Sevda Mutlu; “Okulumuzda eğitim gören öğrencilerimizle çok keyifli bir yıl geçirdik. Derslerimize oyunların yanı sıra bireysel yetenekleri geliştirici çalışmalarda yapıldı. Resim, müzik ve el işlerini bunlara örnek verebiliriz. Bunun sonuncunda ortaya çıkan eserleri her yıl olduğu gibi bu yılda düzenlediğimiz sergiyle tanıtıyoruz. Sergiler öğrencilerimizin özgüvenini artırdığı gibi yoğun ilgi de görüyor. 
Öğrencilerimizin bu mutlu günüde bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyoruz” dedi. 
Ayrıca sergilenen eserlerin bir çoğunun konulu olması ve orman sevgisi, toplum ilişkileri gibi etkenleri konu alması dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2013, 18:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER