Miting havasında aday adaylığını açıkladı

AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Yusuf Kayacık, parti il binası önünde Muğla’nın tüm ilçelerinden gelen partililerin katılımı ile aday adaylığını açıkladı.

Miting havasında aday adaylığını açıkladı
 Haziran ayında yapılacak milletvekili genel seçimleri öncesi AK Parti Milletvekili Aday Adayı Yusuf Kayacık, sıra dışı aday adaylığı açıklaması ile dikkat çekti. Kayacık, parti il binası önünde kurulan platform üzerinde aday adaylığını açıklarken, Muğla’nın tüm ilçelerinden katılım olması dikkat çekti. Aday adaylığı açıklamasına milletvekili aday adayı eski İl Başkanı Nihat Öztürk, Muğla Ticaret Sanayi Odası Başkan Bülent Karakuş, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız da katıldı.

Folklor gösterisinin de yapıldığı aday adaylığı açıklamasında konuşan İl Başkanı İhsan Küreci, soğuk havaya rağmen partililerin gösterdiği ilgiye teşekkür etti.

Konuşmasına, sıra dışı bir milletvekilliği profili çizeceğini belirterek başlayan AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Yusuf Kayacık, platforma eşi ile birlikte çıktı. Muğla’nın CHP’nin kalesi olmadığını belirten Kayacık, “Eğer Allah nasip eder, kardeşinizi meclise gönderirseniz, Muğla’ya hizmet için bakanların, başbakanların kapısında Muğla’ya hizmet için yatmaya hazırım. 25 yıllık siyasi hayatımın dönüm noktasındayım. 25 yıldır siyaset yapan birisi olarak artık siz asillerin beni vekiliniz olarak Ankara’ya göndermenizi istiyorum. Muğla kimilerinin dediği gibi CHP’nin kalesi değil. Eğer 1 Mart’ta yapılacak temayül ve ardından partim beni aday gösterir ise Muğla’da siyasetin nasıl yapıldığını bazı çevrelere göstermek istiyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2015, 09:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
isa tan
isa tan - 7 yıl Önce

Allah yolunuzu açık etsin

SIRADAKİ HABER

banner68