“MOBESE İHALE AÅžAMASINDA”

“MOBESE İHALE AÅžAMASINDA”

“MOBESE İHALE AÅžAMASINDA”

Dün Cumhuriyet Halk Partisi Yatağan İlçe Başkanlığı'na iade-i ziyarette bulunan Yatağan Emniyet Müdürü Oğuz Kaan Akçal, MOBESE için çalışmaların son aşamasına gelindiğini ihalenin önümüzdeki günlerde yapılacağını belirtti.

Kendisin ziyarete gelen kişi, kurum ve kuruluşlara iade-i ziyaretlerini sürdüren Yatağan Emniyet Müdürü Oğuz Kaan Akçal, dün CHP İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, İlçe Başkanı Kamil Genek, İl Yönetim Kurulu Üyesi Fehmi Özsoy İl Genel Meclis Üyesi Eyüp Katırcı ve partililerle bir süre sohbet etti.

İlçe Başkanı Kamil Genek; “Sayın Müdürümüze bu nazik ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Çok memnun olduk. Güvenlik güçlerimize her konuda yardımcı olmaya devam edeceğiz” dedi.

Yatağan Emniyet Müdürü Oğuz Kaan Akçal; “bana ziyarete gelen kişi, kurum ve kuruluşlara iade-i ziyaret ediyorum. Yatağan'a MOBESE kurulması çalışmaları son aşamaya geldi, kurumlarımız ve halkımızın desteği ile bu işin de üstesinden geleceğiz. Proje hazır, para hazır, ihale önümüzdeki günlerde yapılacak.

Ayrıca okul ve çevrelerinde de güvenlik önlemler artırılacak” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68