banner80

Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Genel Kurulu Yapıldı

11 Nolu Yeni Yatağan Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin Seçimli Olağan Genel Kurulu Cumartesi günü yapılırken, oluşan yeni yönetim hafta içerisinde toplanarak görev dağılımı yapacak.

Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Genel Kurulu Yapıldı
 11 Nolu Yeni Yatağan Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin Seçimli Olağan Genel Kurulu geçtiğimiz cumartesi günü Kooperatif binasında üyelerin katılımıyla yapıldı.

Genel Kurul öncesi yapılan 2013 yılı değerlendirmesinde gelir gider tablosu üyelerle paylaşılırken, Kooperatif Başkanı Dilaver Çelik; “2013 yılında şimdiye kadar elde edilen yıllık kâr miktarının üzerine çıktık. Önceki yıldan daha fazla kar elde edildiği gibi, önceki kongrede öngörülen gelir gider hesabıyla uyuştuğumuzu da belirtmek istiyorum” dedi ve kooperatif üyelerine uyarılarda bulunarak; “Kooperatifimiz şu ana kadar ki faaliyetleriyle belli bir seviyeye ulaştı. İçinde bulunduğumuz durum prestijimizi gösteriyor. Ancak şunu unutulmamalı ki kooperatifimizin her üyesi bizi temsil ediyor. Bu nedenle her üyemiz kooperatifimizin bir parçası olduğunun bilincine vararak hareket etmeli. Amacımız kooperatifimizi hep birlikte daha üst seviyelere çıkarabilmek. Çıtayı her zaman yüksek tuttuk ve tutmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yapılan konuşmaların ardından seçimlere geçilirken, 11 Nolu Yeni Yatağan Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin yeni yönetimi; Dilaver Çelik, Özcan Özen, Bayram Demircioğlu, Ramazan Şimşek, Ömer Yavaş, Taşkın Koca, Mustafa Söğüt isimlerinden oluştu.

Yeni yönetimin, bu hafta içerisinde bir araya gelerek görev dağılımını yapacağı öğrenildi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2014, 18:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68