Muammer Bahçeli “bende varım” dedi.

4 dönem üst üste Turgut belediye Başkanlığı görevini yapan CHP’li Muammer Bahçeli Yatağan Belediye Başkan Aday adaylığı için resmi müracaatını geçtiğimiz Cuma günü ilçe binasında yaparak dosyasını İlçe Başkanı Kamil Genek’e teslim etti.

Muammer Bahçeli “bende varım” dedi.
 Sade bir törenle aday adaylığı müracaatını yapan Bahçeli açıklamasında, “ Aktif siyasete katıldığım 1989 yılından bu yana hep Cumhuriyet Halk Partisi saflarında yer aldım. Her türlü iktidar baskısını göğüsledim, her dönem başka partiler tarafından gelen bütün teklifleri geri çevirdim, Cumhuriyet Halk Partililikten en küçük bir taviz vermedim. Partimin ve partililerimin hiçbir zaman başını öne eğmedim.

Geçmiş deneyimlerimi, coğrafi olarak büyüyen Yatağan’a bilgimi ve tecrübemi yansıtmak istiyorum. Halktan ve seçmenden aldığım  destek neticesinde aday adayı olmaya karar verdim. Bu süreçte bütün aday adayı arkadaşlarımı Yatağan’ı yönetmeye talip oldukları için gönülden kutluyorum. Önümüzdeki günlerde adaylığımın kesinleşmesi durumunda projelerimi kamuoyuyla paylaşacağım. Aday gösterilmemem durumunda, aday gösterilen arkadaşımın sonuna kadar arkasında olacağıma, partililerime ve kamuoyuna saygıyla duyuruyorum.”

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2013, 20:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68