Müfettişliğe atanan Yılmaz ile vedalaştılar

Yatağan protokolü, geçtiğimiz günlerde müfettişliğe atanan ve kısa süre içerisinde ilçeden ayrılacak olan İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz için veda programı düzenledi.

Müfettişliğe atanan Yılmaz ile vedalaştılar

Yatağan Emniyet Müdürlüğü görevi kısa sürse de görev süresince yaptığı başarılı çalışmalarla göz dolduran Tümer Yılmaz, müfettişliğe atandı.
Kısa süre içerisinde ilişiğini keserek ilçeden ayrılacak Yılmaz için, Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Maden Direktörlüğü Sosyal Tesislerinde veda programı düzenlendi.
Programa, Yatağan Kaymakamı Onur Kökçü, Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Şahin, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Resul Murat Kılıçarslan, Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Bülent Gökkuş ve AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin katıldı.
Burada konuşan Kaymakam Kökçü ve Başkan Toksöz, Yatağan’da yaptığı başarılı çalışmalarla her kesimin takdirini toplayan Yılmaz’a, Yatağan’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, müfettişliğe atanmasından dolayı kendisini kutladılar. Kökçü ve Toksöz, Yılmaz’a yeni görevinde başarılar dilediler.
Programda, protokol üyeleri tarafından Yılmaz’a, plaket ve çiçek verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68