Müftü, muhtarları ziyaret etti

Yatağan Müftüsü Durmuş Ali Çetmi, Yatağan Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ederek muhtarlarla bir araya geldi.

Müftü, muhtarları ziyaret etti

Birkaç ay önce Yatağan Müftülüğüne atanan Durmuş Ali Çetmi, vakit buldukça ilçedeki kamu kurum ve kuruluşlarıyla sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ediyor.

Çetmi, bu kapsamda Yatağan Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Kemalettin Uslu ve yönetim kurulu üyeleriyle muhtarlar tarafından karşılanan Çetmi, muhtarlarla sohbet etme şansı yakaladı.

Yatağan Müftülüğünün muhtarların taleplerine cevap vermeye çalıştığının altını çizen Çetmi, “Birkaç ay önce Yatağan müftülüğüne başladım. Muhtarlar Derneğine ziyaret etmek hep aklımdaydı, bu güne nasip oldu. Bizim de her mahallede cami ve din görevlilerimiz var. Bu nedenle her zaman iyi ilişkiler içinde olmalıyız. Muhtarlarımızdan gelen talepleri dikkate alıyoruz. Misafirperverliklerinden dolayı başta dernek başkanımız ve tüm muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yatağan Muhtarlar Derneği Başkanı Kemalettin Uslu ise, “Nazik ziyaretlerinden dolayı müftümüze çok teşekkür ediyoruz. Muhtarlar Derneği olarak biz de tüm kurumlar ve sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği içerisinde çalışıyoruz. Muhtarlarımız mahallelerindeki din görevlilerinin taleplerini ellerinden geldiğince ilgi göstermektedir” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68