Müftü Yılmaz'a Güler Yüz Teşekkürü

Yatağan'ın yeni Müftüsü Şahabettin Yılmaz'ın sosyal yönünün kuvvetli olması vatandaşların da dikkatini çekti. Şahabettin Yılmaz'ın güler yüzü ve hoş sohbetiyle dikkat çektiğini belirten Etem Hoşer isimli vatandaş Cuma günü Şahabettin Yılmaz'ı makamında ziyaret ederek teşekkür etti.

Müftü Yılmaz'a Güler Yüz Teşekkürü
 Kısa süre önce Yatağan'da gö-reve başlayan yeni ilçe Müftüsü Şa-habettin Yılmaz'ın bütün davetlere katılması ve yeni projelere imza at-ması vatandaşların da dikkatini çekti.

Yatağan Müftüsü Şahabettin Yılmaz'ı Cuma günü makamında ziyaret eden Etem Hoşer isimli vatandaş, Şahabettin Yılmaz'ın güler yüzü ve sosyal yöneyle kısa sürede halkın sevgisini kazandığını belirterek teşekkür etti.

Şahabettin Yılmaz'ın cemaatin sevgi ve saygısına mazhar olduğunu belirten Eten Hoşer'in ziyaret sırasında; “Yatağan İlçemize yeni tayin olan Sayın Müftümüz Şahabettin YILMAZ bey'e makamında ziyarette bulunarak kendisine hoş geldiniz diyorum. Sayın Müftü Bey de bizi kabul buyurduğu için kendisine şahsım adına teşekkür ediyorum. 

Sayın Müftü Hocam İlçemizde kısa zaman içinde başta mülki amirleriyle, halkla, personeliyle, cemaatiyle iyi diyalog kurup sohbetiyle ve muhabbetiyle, güler yüzüyle görevini hakkıyla devam ediyor cemaatin sevgisine ve saygısına mazhar olup, bu saygınlığıyla da bizde şahsım adına teşekkür ediyorum. Müftü hocaya İlçemiz Müftülüğünde ve tüm camilerde Kur'an Kurslarımız daha iyi daha güzel hayırlı hizmetler yapacağı kanaatindeyim.

Ben Yatağan'da oturduğum sürede Müftü hocamdan evvel altı müftü hoca gelip geçti kendilerine yaptıkları hizmetten dolayı teşekkür ederim. En son Sayın Hüseyin ORTANCA Müftü Hocam gelip gitti şu anda Denizli Müftü Yardımcılı-ğında görev yapıyor. Bu vesileyle rahatsız olan evladına Rabbimden şifa için duacıyım kendilerine bu ziyaretim nedeniyle Sayın Müftü  hocaya ve Tüm Personeline hiz-metlerinde başarılar dilerim” ifa-deleri dikkat çekerken, Şahabetin Yılmaz; “Kısa süre içinde halkımızın sevgisini kazanmış olmak mutluluk verici. Etem Hoşer isimli vatanda-şımıza iyi dilekleri nedeniyle teşek-kür ediyorum. Yatağan halkının sıcak kanlı ve misafirperver yapısı kısa sü-re içinde beni de içine aldı” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2013, 20:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER