banner80

Müftülerden Hasan Haşmet Işık’a Ziyaret

30 Mart Seçimleri’nin resmi olmayan sonuçlarına göre tekrar Yatağan Belediye Başkanlığı’na seçilen H. Haşmet Işık’ı ziyaret eden Yatağan ve Kavaklıdere İlçe müftüleri, Işık’a yeni görev sürelerinde başarılar diledi.

Müftülerden Hasan Haşmet Işık’a Ziyaret
 30 Mart Mahalli İdareler Seçimi’nin resmi olmayan sonuçlarına göre 4. kez Yatağan Belediye Başkanı seçilen CHP’li H. Haşmet Işık’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Işık’ı son olarak Yatağan İlçe Müftüsü Şahabettin Yılmaz ve gerektiği durumlarda Yatağan İlçe Müftülüğü’ne vekâleten bakan Kavaklıdere İlçe Müftüsü Kadir Küçük ziyaret etti.

Ziyaret sırasında konuşan Yatağan İlçe Müftüsü Şahabettin Yılmaz, “Başkanımızın göreve geldiğinden beri müftülüğümüze vermiş olduğu desteği daha önceki müftü arkadaşlarımızdan da duydum. Ben de göreve geldiğim süreden beri kendisiyle uyumlu bir çalışma yürüttük. Müftülüğümüze yapmış oldukları desteklerden dolayı kendisine teşekkür eder, yeni görev döneminde kendisine başarılar dilerim” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren H. Haşmet Işık, “Yatağan Belediye Başkanı olarak 15 yıl boyunca tüm kurumlarla koordineli güzel çalışmalara imza attık. İlçe Müftülüğümüzün bizden bir talebi olduğu zaman asla geri çevirmedik. Bundan önce nasıl yanlarındaysam, bundan sonra da yanlarında olacağım ve daha nice güzel çalışmalara imza atacağız” dedi.

Ziyaretin sonunda, Yatağan İlçe Müftüsü Şahabettin Yılmaz ve Kavaklıdere İlçe Müftüsü Kadir Küçük tarafından H. Haşmet Işık’a hediyeleri takdim edildi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2014, 18:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
tik dedi kapi
tik dedi kapi - 7 yıl Önce

Ardi ardi kesilmez isik saçan o gülen yüzlerin altında ne yatar bilinmez..:)

SIRADAKİ HABER

banner68