MUGİAD yönetimine iki Yatağanlı

Muğla Genç İşadamları Derneği'nin (MUGİAD) başkanı Tufan Çay oldu. Yönetimde ise iki Yatağanlı üyenin yer alması dikkati çekti.

MUGİAD yönetimine iki Yatağanlı

MUTSO toplantı salonunda gerçekleşen MUGİAD genel kurulunda divan başkanlığını eski başkanlardan Mehmet Çahan yaparken, genel kurula MUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan, MUTSO Meclis Başkanı Koray Özcan ile MUGİAD üyeler katıldı.

Göreve seçilen Tufan Çay yaptığı konuşmada,” Hızla gelişen dünyamizda, artık sadece bugünü değil, gelecek nesilleri de düşünerek hareket etmemiz gerekmektedir. Bu bağlamda MUGİAD, iş dünyasi ile birlikte, çağdaş bir gelecek için çalışmalarına devam edecektir. Bu çalışmalarımızda temel hedef, Muğla’mızın, ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınmasına, sorunların çözümüne, Muğla’nın kendisine yakışır bir şekilde amaçlarını ve hedeflerini büyüterek temsil edilmesini sağlamaktır. Şimdiye kadar görev alan başkanlarıma ve yönetimlerine teşekkür ediyorum”dedi.

Tufan Çay başkanlığındaki MUGİAD yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu; Doğancan Tölek, Yağmur Türkel, Hasan Gökhun Çilingir, Özlem Sanem Şahbaz, Galip Avcı, Erkin Alpözen, Mehmet Aras, Sinan Çolakoğlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68