MUGİAD'DAN BİRLİK GECESİ

Muğla Genç İşadamları Derneği (MUGİAD) Yönetimi Kurulu tarafından düzenlenen birlik ve beraberlik yemeğinde üyeler unutulmaz bir gece yaşadı. Geceye eski başkanlar ve çok sayıda davetli katıldı. Gecede bir konuşma yapan MUGİAD Başkanı Koray Özcan “Birlikten kardeşlik doğar” dedi.

MUGİAD'DAN BİRLİK GECESİ
 MUGİAD Başkanı Koray Özcan, Başkan yardımcıları Mehmet Çahan, Ayla Özhan, Sayman Şeref Tok, Yönetim kurulu üyeleri Mustafa Karataş, Ahmet Bayrak,  Hakan Şanlı, Burçin Alpözen ve Çağlar Bozkurt davetlileri karşıladı. Geceye Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Başkanı Bülent Karakuş, MUTSO Meclis Başkanı Hilmi Giresun, MUGİAD Yönetim Kurulu üyeleri, derneğin geçmiş dönem başkan ve yöneticileri ile iş dünyasının tanınmış isimleri katıldı.

Yemeğin açış konuşmasını yapan MUGİAD Dönem Başkanı H. Koray Özcan, Muğla'nın Türk ekonomisindeki yerini arttırmak ve Muğla girişimciliğinin Türk ekonomisindeki rolünü daha etkili kılmak için Muğla Genç işadamları Derneği olarak ortak istikamette yol aldıklarını belirtti. Başkan Özcan, “Günümüz ticari hayatında ekonomik gelişme İle teknolojiyi, yenilikçilikle girişimciliği, Ortak hareket etme kültürüyle iletişimi birbirinden ayırmak mümkün değildir. Hatta sanatın zenginliği ile fikir dünyasının özgürlüğü ve bilim de bu yapının en önemli unsurları haline gelmiştir.  Sivil toplum yaşantısında da durum bundan çok farklı değildir. Sivil toplum kuruluşu olarak, Muğla'da son Derece önemli bir yere sahip olan derneğimiz de bu anlayışa paralel olarak hareket etmekte; İlerlemenin, büyümenin ve gelişmenin temel şartı olan çalışkanlığı ve ona eşlik eden bu unsurları doğru kullanmaya özen göstermektedir” dedi.

MUGİAD Başkanı Özcan sözlerini şöyle tamamladı: “Derneğimiz; üyelerinin ve Muğla'nın Ticari, kültürel ve sosyal sorumluluk anlayışına uygun projelerin hayata geçirilmesi veya projelere ortak olunması konusunda Özenli ve heyecanlı bir şekilde çalışmaya gayret etmektedir. Muğla'nın Türk ekonomisindeki yerini artırmak ve Muğla girişimciliğinin Türk ekonomisindeki rolünü daha etkili kılmak için çalışmaktadır. Muğla genç işadamları derneği olarak sahip olduğumuz görev ve sorumluluğunun bilinci ile Muğla'nın geleceğinin inşaasında etkin rol almak istiyoruz. Bu nedenle ortak duygumuz olan büyük Muğla ve büyük Türkiye hedefini yakalamak için birlikte üretmek ve birlikte çalışmanın gereğine inanıyoruz. Tüm bunları başaracak güçlü ve öngörü sahibi üyelerden oluşan derneğimiz Muğla için gurur kaynağı olmaya devam edecektir. Bugün, hep birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğumuzu ifade etmek istiyorum. Derneğimizi bu günlere getiren tüm geçmiş yönetim kurulları ve dernek üyelerimize bir kez daha teşekkür ediyorum”

MUGİAD birlik ve dayanışma yemeğine katılan davetliler Hasan Bayırlı ve ekibinin müzikleri eşliğinde gönüllerince eğlenirken, gecenin sonunda Türk Bayrağı açarak, İzmir Marşı'nı hep birlikte söy- lediler. (Ahmet Bayrak/Muğla)   

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2013, 20:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER