Muğla Eczacı Odası’ndan Toksöz’e “Hayırlı olsun” ziyareti

Muğla Eczacı Odası, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Muğla Eczacı Odası’ndan Toksöz’e “Hayırlı olsun” ziyareti

Muğla Eczacı Odası Başkanı Kadir Serkan Tekin, Genel Sekreter Saim Korkmaz, Yönetim Kurulu üyeleri Ömer Çetine ve Cem Demir ile İlçe temsilcileri Sebahat Totoş ve Filiz Alpözen, 31 Mart Seçimlerinde Yatağan Belediye Başkanlığına seçilen Mustafa Toksöz’ü makamında ziyaret etti.

Tekin, burada yaptığı konuşmada, oda olarak toplum yararına yapılan her türlü hizmetin yanında olduklarını belirterek, “Bizler, Muğlamıza yapılan bütün hizmetlerde, siyasi görüş ayırt etmeksizin, kimliğine bakmaksızın destek olmaktayız. Geçtiğimiz günlerde Yatağan’ın yeni hastane binasının inşaatında yapılan basın açıklamasında, tüm siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları ile oda temsilcileri bir arada olsaydı daha iyi olurdu. Muğla’da yapılan yanlışları herkes bilmektedir. Toplumumuzun faydalanacağı her türlü katkıya saygılıyız. Amacımız hiçbir zaman siyaset olmamıştır. Tüm siyasi partilere aynı ölçülerde yaklaşıyoruz. Tek siyasetimiz meslek siyasetedir” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Toksöz ise, Tekin ve ekibine teşekkür ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Ziyarette, Tekin tarafından üzerinde Atatürk ve Muğla'nın her bir ilçesine ait güzelliklerin yer aldığı tablo Toksöz'e hediye edildi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER