MUĞLA ESOB, ZİRAAT BANKASI İLE PROTOKOL İMZALADI

Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığı ile Muğla Ziraat Bankası Şube Müdürlüğü arasında Özel Grup Emeklilik Protokolü imzalandı.

MUĞLA ESOB, ZİRAAT BANKASI İLE PROTOKOL İMZALADI
 İmzalanan Özel Grup Emeklilik Protokolü hakkında Yatağan Esnaf ve Sanatkârlar Odası bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada; “Esnaf ve Sanatkarlar Sicil Müdürlüğüne kayıtlı esnaflara, çalışanlarına, eş ve çocuklarına Özel Bireysel emeklilik fırsatı sunan Özel Grup Ziraat Emeklilik protokolü, Muğla ESOB Eğitim ve Hizmet Binası Başkanlık makamında, Muğla ESOB Başkanı Şükrü Ayyıldız ile Muğla Ziraat Bankası Muğla Şube Müdürü Kenan Gürkan Angün arasında gerçekleştirildi.

Yakut Grup Emeklilik olarak adlandırılan bu özel emeklilik fırsatı, giriş ve çıkış aidatın olmaması, Yönetim gider kesintisinin olmaması, yılda 6 kez fon dağılım değişikliğinin yapıla bilinmesi ile ön plana çıkmakta olup, Bu bireysel emeklilik fırsatından yararlanmak isteyen tüm Esnaf ve Sanatkarlarımız, Mal sahibi Şoför Esnafımız nüfus cüzdanı ile birlikte Ziraat Bankası Şube Müdürlüklerine müracaat etmeleri gerekmektedir.

-Giriş aidatı yok

-Çıkışa ertelenmiş Giriş Aidatı yok!

-Yönetim Gider Kesintisi yok

-8 farklı emeklilik yatırım fonu arasından risk ve getiri beklentilerinize uygun olanları tercih edebilir , yılda 6 kez fon dağılım değişikliği yapabilirsiniz.

-Aylık katkı payı ödemelerinizi kredi kartı veya otomatik ödeme talimatıyla yapabilirsiniz.

KİMLER KATILABİLİR?

Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığı üye ve çalışanları ile eşleri ve 18 yaşını doldurmuş çocukları bu avantajlı planın üyesi olabilirler. Bu planın sunduğu avantajlardan yararlanmak için başvuru esnasında “ Nüfus Cüzdanı fotokopisi ”  ve  Odaya kayıtlı olduğunu gösterir  ‘Oda Kayıt Belgesi’ni ibraz etmeleri zorunludur.

İrtibat:

Muğla Ziraat Bankası Şube Müdürlüğü Bireysel Müşteri İlişkileri Yetkilisi

Aysun Şafak Karakuş : (507) 138 22 38 – Şube İrtibat No: (0252) 211 70 00 Dahili 174

Ziraat Emeklilik Bölge Satış Yöneticisi :

Murat Pekdemir: (530)610 08 68

Yatağan Ziraat Bankası Şube Müdürlüğü:

Ali Yiğitcan : 0 (533) 166 5499

Huriye Yalvaç : 0( 533) 166 4012” deniliyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2014, 18:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68