Muğla Gazeteciler Cemiyeti Basın Ödülleri Açıklandı

Muğla Gazeteciler Cemiyeti Basın Ödülleri Açıklandı

Muğla Gazeteciler Cemiyeti Basın Ödülleri Açıklandı

Muğla Gazeteciler Cemiyeti tarafından her yıl geleneksel olarak düzenle-nen basın ödülleri açıklandı. Ödüller 28 Temmuz'da sahiplerine verilecek.

Değerlendirme Kurulu Başkanlığı'nı Tufan Doğu'nun yaptığı, üyeliğini de Süleyman Akbulut ve Doç. Dr. Serdar Karakaya'nın yaptığı yarışmada, ilçemizden, Yerel Haber dalında Mustafa Aktaş, (Demeç), Yaygın Haber dalında Cavit Yıldırım, (Demeç ve DHA), Magazin Haber dalında Yasin Kozcu (Yeni Gündem), Güncel Siyasi Mizah Yazılar dalında Sakin Koşar (Yeni Gündem), Güncel Felsefi Yazılar dalında Hamdi Topçuoğlu (Demeç) ödüle layık görülürken (Demeç Yazarı) Prof. Dr. Kemal Kocabaş,  teşekkür ve kutlama plaketine layık görüldü.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Muğla Gazeteciler Cemiyeti; “Muğla Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu'nun almış olduğu karara göre uhdemize verilmiş olan seçici kurul üyeliğinin gereklerini yerine getirmiş bulunmaktayız.

Başarılı ürünlerini kutladığımız meslektaşlarımızın aynı başarıyı yeni yıllarda da göstermelerini diler, katılımlarıyla meslek dayanışmasının en güzel örneğini veren il genelindeki gazetelerimize TV kanallarımıza ve radyo İstasyonlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

Bu yıl Muğla İnkılâp Gazetesi Sahibi (1868-1934) Baha Bey adına düzenlediğimiz basından sansürün kurtuluşunun 104. yıldönümü etkinliklerinde Yönetim Kurulumuz “Baha Bey Ödülü”nü Muğla Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar'a vermiş bulunmaktadır” deniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95