Muğla Gazeteciler Cemiyeti'nden polislere anlamlı hediye

Muğla genelinde basın sektörünü en iyi şekilde temsil eden Muğla Gazeteciler Cemiyeti(MGC) yönetimi, Fethiye'deki üyelerle bir araya gelerek, çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Muğla Gazeteciler Cemiyeti'nden polislere anlamlı hediye
Başkan Süleyman Akbulut, Sayman Ferit Topaloğlu ve Fethiyeli Yönetim Kurulu Üyesi Erkan İlik, MGC Üyesi Erol Dolu, MGC Sekreteri Ceyda Yalçınkaya, Üye Günnur Koçar'ın katıldığı ziyaretler, Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı, Günlükbaşı Polis Karakolu, Asayiş Büro Amirliği ile Seydikemer İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde hafta sonu görev yapan polis ve amirlere gerçekleştirildi.

Ziyaretler kapsamında Emniyet teşkilatına Türk bayrağı ve tatlı ikramında bulunuldu.

MGC Süleyman Akbulut ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada, "Vatanımız için canla başla çalışan şehit veren emniyet teşkilatlarımıza farklı bir ziyaret olsun istedik. Protokol ziyaretlerinin dışında hafta sonu görev yapan polisleri ve nöbetçi amirlerle birlikte olmak istedik. Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde emniyet teşkilatımıza bağlı birimleri ziyaret ederek, onlara ay yıldızlı bayrağımızı hediye ettik. Birlik beraberliğe çok daha fazla ihtiyacımız olan bugünde en anlamlı hediyenin Ay yıldızlı Türk Bayrağımız olduğunu düşünüyoruz. Allah bütün emniyet güçlerimizin yardımcısı olsun. Fethiye'deki ziyaretleri de organize eden Fethiyeli yönetim kurulu üyemiz Erkan İlik, Fethiye İlçe Emniyet Müdürümüz Hakan Aşık ve Seydikemer İlçe Emniyet Müdürümüz Muzaffer Yüceur'a teşekkür ediyoruz." dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2016, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95