Muğla’da “Yılın Doktoru” Yatağan’dan

Sağlık Bakanlığı tarafından 81 ilde gerçekleşen “Yılın Doktoru” değerlendirmesinde, Muğla’da yılın uzman doktoru, Yatağan Devlet Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. İlker Salar seçildi.

Muğla’da “Yılın Doktoru” Yatağan’dan
 Yatağan Devlet Hastanesi’ndeki başarılı çalışmaları nedeniyle vatandaşlarda ayrı bir yere sahip olan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. İlker Salar, Sağlık Bakanlığı’nın “Yılın Doktoru” değerlendirmesinde, Muğla’da yılın uzman doktoru seçildi.

Muğla Valiliği’nde Muğla Valisi Amir Çiçek, AK Parti Muğla milletvekilleri Nihat Öztürk, Hasan Özyer, Muğla İl Sağlık Müdürü Cihan Tekin, Muğla Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Nuri Ceyhan, hekimler ve sağlıkçılar katıldığı törende Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu tarafından imzalanan belgesini alan Salar’a tebrik yağıyor.

Yılın Doktoru seçilen Salar’ı kutlayan Yatağan Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Bülent Gökkuş, Salar’ın yılın doktoru seçilmesinden gurur duyduklarını ifade etti.

Meslekte 10, Yatağan’daki görevinde ise 5’inci yılını doldurduğunu belirten Salar ise, Muğla’da yılın doktoru seçilmekten dolayı çok mutlu olduğunu, başta Sağlık Bakanı olmak üzere kendisinin yılın doktoru seçilmesinde destek veren herkese teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2016, 09:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
tuzer ailesi
tuzer ailesi - 5 yıl Önce

oncelikle guler yuzu ve tatli dili cocuklar icin psikolojik olarak on tedavi ve ustune hicbir dktru tanimayiz......

dursun  sağlam
dursun sağlam - 6 yıl Önce

Doktorumuza nice nice başarılar diliyorum

cafer öztürk
cafer öztürk - 6 yıl Önce

Kendisine tebrik ederim o bir doktor değil sanki bir baba öyle tatlı güleryüzlü sevecen bir kişi ki Allah onu başımızdan eksik etmesin gerçekten çok mükemmel bir insan onunla gurur duyuyorum

ayse koca
ayse koca - 6 yıl Önce

Ilker beyin üzerine doktor tanımıyorum tebrik ederim

Kamil kacakilit
Kamil kacakilit - 6 yıl Önce

Hak ediyor adam helal olsun ilker bey

ali oğuz
ali oğuz - 6 yıl Önce

yatağana gelebilecek en iyi çocuk doktoru inşAllah uzun yıllar burada hizmet verir ilgi alaka konusunda muhteşem bir doktor

Duygu avcı
Duygu avcı - 5 yıl Önce

Kesinlikle tanıdığım en iyi en super bir doktordur daha nice güzel başarılarını duymaya.

memduh yıldız
memduh yıldız - 5 yıl Önce

doktorumuza başarılarından dolayı teprik ederim başarılarının devamını diliyorum


SIRADAKİ HABER

banner68