Muğlalı otomobil tutkunlarından Tofaş Türk Otomobil Fabrikasına gezi

Turmak Fiat Bayisi’nin düzenlediği etkinlikte, Muğlalı otomobil tutkunları Bursa’daki Tofaş Türk Otomobil Fabrikasını gezdi.

Muğlalı otomobil tutkunlarından Tofaş Türk Otomobil Fabrikasına gezi

Muğlalı otomobil tutkunları için Turmak Fiat Bayisi, 19-20 şubat tarihleri arasında Bursa Tofaş Türk Otomobil Fabrikasına gezi düzenledi. Satış Müdürü Hakan Kayar eşliğinde düzenlenen gezi, farklı sektörlerden katılımcılarla gerçekleşti.

Katılımcıları, Fiat Bölge Müdürü Burak Karaoğlan karşıladı. TOFAŞ'ın otomobil konusundaki 50 yıllık deneyimini, teknolojisini, modernizasyonunu ve üretim proseslerini Fabrika gezisinde baştan sona izleyen katılımcılar, sonrasında Bursa Anadolu Arabaları Müzesi’ni gezerek geri döndüler.

Hem binek hem de ticari aracı aynı fabrikada üreten tek marka olan Fiat, kullandığı üstün teknoloji ve robotik yatırımları ile katılımcılar tarafından tam not aldı. 3 yıl boyunca sınıfının en çok satan otomobili Egea üretim bandı ve Tofaş'ın arge yatırımları ile ilgili bilgi veren fabrika yetkilileri, sürekli iyileştirme, güvenlik ve güvenilir araçlar üretmek için çalıştıklarını belirttiler. Fabrika sosyal tesislerini de gezme fırsatı bulan katılımcılar, bölge müdürü tarafından verilen çeşitli hediyelerle uğurlandı.

Demeç Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ferit Topaloğlu'nun da katıldığı gezideki katılımcılar, geziden memnun ve böyle bir fabrikanın Türkiye’ye kattığı katma değeri, teknolojiyi ve istihdamı yakından gördükleri için gururlu ayrıldılar.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68