Muğlalılar İftarda Buluştu

Muğlalılar İftarda Buluştu

Muğlalılar İftarda Buluştu

Muğla İl ve İlçeleri Kültür ve Tanıtım Derneği Geleneksel İftar Yemeği 12 Ağustos 2011 Cuma akşamı Åžişli Öğretmenevi'nde yapıldı. Geleneksel iftar yemeğine dernek üyesi 75 kişi katıldı.

Muğla İl ve İlçeleri Kültür ve Tanıtım Derneği Geleneksel iftar yemeğine İl Sağlık Müdür Yardımcısı Hediye Ünver, Vezneciler Kız Öğrenci Yurdu Müdiresi Emine Alnıaçık, Sebahat Çetiner, Nimet Velioğlu, Alim Parça, Caner Nergiz, Ceyhun Nergiz, Okan Gürgün, Burçkaan Gürgün, Derya Bircan, Mehmet Ali Velioğlu ve aileleri katıldı. İftar yemeğine Muğlalıların dışında, EGEBİR Başkanı Reşit Öz, Aydınlılar Vakfı Başkan Yardımcısı Mustafa Tan, Karahallılar Vakfı'ndan Mehmet Çolak, Uşaklılar Vakfı'ndan Elvan Yılmaz'da katıldılar. Muğlalılar Derneği'nin iftar yemeğince Sebile Can ise söylediği Ege türküleri ile katılımcılara unutulmaz bir akşam yaşattı.

Dernek yöneticileri ; “katılımları ile keyifli bir yemek gerçekleştirilmesini sağlayan Kurucu Başkan Ahmet Çakırağa, eski Başkanlar Mehmet Eskişar, İzzet Akkoyun, eski başkan yardımcısı Niyazi Öğmen, Yönetim kurulu Başkanı Serter Karataban, yönetim Kurulu Üyeleri Abdullah Kırbaş, İlker Gören, Esin Arıcan, Metin Çalış, Saim Üstündağ, Ali Güldaş, Åžirin Tolga, Mehmet Atar, Raşit İçyer, Muammer Enginsu, Mustafa Ertürk ve aileleri, üyeler  Hayal Yüksel, Taşkın Ünal, Özgen Sevingül, Ulaş Mersinlioğlu ve ailelerine, öğrencilerimizden; Altan, Jale, Gamze, Faruk ve Behlül' e de çok teşekkür ediyoruz. Bir başka etkinliğimizde  daha büyük katılımlarla bir arada olabilmeyi ümit ediyoruz” dediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68