Muğla’nın coğrafi işaretli ve yöresel ürünleri Zeytinpark’ta satışta

MUTSO tarafından Muğla - Aydın karayolunda Yatağan yol ayrımında oluşturulan MUTSO Zeytinpark faaliyete geçti.

Muğla’nın coğrafi işaretli ve yöresel ürünleri Zeytinpark’ta satışta

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) tarafından, Muğla’nın coğrafi işaret alan ve başvurusu yapılan ürünleri başta olmak üzere Muğla’ya özgü ürünlerinin de tanıtımının ve satışının yapılması amacıyla hayata geçirilen MUTSO Zeytinpark faaliyete başladı.

Muğla - Aydın karayolunda Yatağan yol ayrımında, MUTSO kuruluşu olan MUTSO Akademi Ltd. Şti. tarafından hayata geçirilen MUTSO Zeytinpark, faaliyete başlayarak, ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.

Asırlık zeytin ağaçlarının ve doğallığın sembolü olarak dizayn edilen MUTSO Zeytinpark’ta, MUTSO’nun coğrafi işaret aldığı ürünler başta olmak üzere, tüm Muğla genelinde coğrafi işaret alarak tescillenen ürünler, tescil başvurusu yapılan ürünler ile Muğla’ya özgü yöresel ürünlerin tanıtım ve satışları gerçekleştiriliyor.

Faaliyete başlayan MUTSO Zeytinpark, hem ziyaretçilere ve bölge halkına, yöresel ürünlere ulaşma imkanı sunuyor, hem de bahçesinde dinlenme imkanı sağlıyor. Çay, tost ve kahvaltı gibi ürünlerle de misafirlerine hizmet veren MUTSO Zeytinpark her gün sabah 08.00 ile gece 00.00 arasında hizmet veriyor.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68