Muğla’nın İlki Açıldı

Dün açılışı yapılan Kazıl&Arda&Tokmak&Yönter Avukatlık Ortaklığı’nın Muğla’da bir ilk olduğunu söyleyen Muğla Baro Başkanı Mustafa İlker Gürkan, açılış kurdelesini, Muğla İl Genel Meclisi Başkanı Cemal Gürpınar, Muğla Barosu Yatağan Temsilcisi Halil Arslan, Av. Nadiye Asu Arda Uysal ile birlikte kesti.

Muğla’nın İlki Açıldı
 Av. Mustafa Kazıl, Av. Nadiye Asu Arda Uysal, Av. Adem Alper Tokmak, Av. Oktay Yönter tarafından açılan Kazıl&Arda&Tokmak&Yönter Avukatlık Ortaklığı’nın, dün saat 11.00’da Konak Mahallesi Atatürk Caddesi Ziraat Bankası Karşısı’nda düzenlenen açılış törenine, Muğla İl Genel Meclisi Başkanı Cemal Gürpınar, Muğla Baro Başkanı Mustafa İlker Gürkan, Yatağan Temsilcisi Halil Arslan, hakimler, savcılar, avukatlar, sivil toplum kuruluşları ve siyasi partilerin temsilcileri, daire amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış töreninde konuşan Muğla Barosu Yatağan Temsilcisi Halil Arslan, Kazıl&Arda&Tokmak&Yönter Avukatlık Ortaklığı’nın Yatağan için önemli bir adım olduğunu belirterek ortaklığın avukatlarına bundan sonraki iş hayatlarında başarılar diledi.

Daha sonra konuşan Muğla Baro Başkanı Mustafa İlker Gürkan ise, 4 avukatın bir araya gelmesiyle kurulan ortaklığın Muğla’da ilk olduğunu belirtti.

Gürkan, yaptığı konuşmada, “4 avukatımızın bir araya gelmesiyle kurdukları Kazıl&Arda&Tokmak&Yönter Avukatlık Ortaklığı’nın açılış töreni için bir araya gelmiş bulunmaktayız. Bu ortaklık, Muğla’nın ilk ve tek avukatlık ortaklığı. Muğla’da bundan önceki avukatlık ortaklıklarında 4 avukatın bir araya geldiği görülmemişti. Bu yüzden avukat arkadaşlarımızı kutluyorum” dedi.

Av. Mustafa Kazıl, Av. Nadiye Asu Arda Uysal, Av. Adem Alper Tokmak ve Av. Oktay Yönter ise açılış törenine katılan herkesle teker teker ilgilenerek katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Tören, ikramlar ve hayırlı olsun ziyaretleriyle sürdü.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2014, 20:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa KALE
Mustafa KALE - 6 yıl Önce

hayırlı olsun kardeşim ..

SIRADAKİ HABER