Muğla’nın parlayan yıldızı, yeni personelleriyle tanıştı

Muğla'da su kaydırakları üreten ve 30’dan fazla ülkeye ihracat yapan sektörün öncüsü Polgün firması çalışanları, tanışma ve kaynaşma kokteylinde bir araya geldi.

Muğla’nın parlayan yıldızı, yeni personelleriyle tanıştı

Yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği anahtar teslim projeleriyle bugüne dek milyonlarca maceraseverin tatilini renklendiren Polgün Su Kaydırakları firmasının her departmandan yönetici ve çalışanların katıldığı kokteylde, Polgün ailesine yeni katılan üyeler, çalışanlarla tanışma fırsatı buldu.

Otel ve eğlence parkları için su kaydırakları üreten firmanın, samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen kokteylinin sonunda tüm çalışanlar toplu hatıra fotoğrafı çektirdi. Polgün Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Güngör’ün çalışanlarıyla samimiyeti ise Polgün firmasının aile bağlarına verdiği değeri bir kez daha gözler önüne serdi.

“BİZ BİR AİLEYİZ”

Etkinlikte konuşan Güngör, çalışma arkadaşlarıyla gurur duyduğunu söyledi.

Düzenlenen kokteylin amacının birlik beraberlik ve kaynaşma olduğunu belirten Güngör, “Biz her şeyden önce bir aileyiz. Eski ve yeni arkadaşlarımız, hatta içimizden ayrılan arkadaşlarımız da bu aileye dahil. Çok özveriyle çalışıyorsunuz. Hepiniz bana ayak uyduruyorsunuz. Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.” dedi.

“TIRNAKLARIMIZLA BU ŞİRKETİ BURALARA GETİRDİK”

Güngör, birlikte güzel işlere imza atacaklarına emin olduklarını anlatarak, “Allah sağlık versin. Her şeyden önce sağlığımız önemli. Burada gerçekten hepimiz tırnaklarımızla bu şirketi bu duruma getirdik. Ben çalışırım, koşarım ama tek başıma hiç bir şeyim. Sizler bir bütün olarak bu işleri başardık.” diye konuştu.

POLGÜN

Faaliyetlerine 2002 yılında Muğla’da başlayan Polgün bugün, 50 bin metrekare açık ve 20 bin metrekare kapalı alanda faaliyetlerini sürdürüyor. Menteşe bölgesinin en önemli yatırımlarından birisi olan, ayrıca hem çelik konstrüksiyon imalathanesi hem de polyester imalatının gerçekleştirildiği 2 ayrı üretimhaneyi de aynı çatı altında barındıran sektöründeki ender şirketlerdendir. Tüm üretimin gerçekleştiği Muğla genel merkezde mimari tasarım, mühendislik, montaj, uygulama, satış sonrası hizmet departmanları ile anahtar teslim projeler üretilmektedir.  A’dan Z’ye bu tesiste üretim gerçekleştiren Polgün’ün üretim bandından yetişkin su kaydırakları, botlu ve botsuz kayılabilen kaydıraklar, extrem kaydıraklar, animasyon kaydırakları, temalı çocuk kaydırakları, figürlü çocuk aktivite alanları, duş-şelale animasyonları, ekstrem havuzlar ve animasyonları geçmektedir. Bu anlamda yurt içinde ve yurt dışında pek çok tatil köyü, en büyük resort oteller, özel mülk havuzları, açık ve kapalı su parkları Polgün’ün anahtar teslim projelerine ev sahipliği yapmaktadır.

Deneyimli, uzman kadrosu ve AR-GE destekli üretim anlayışı ile tercih edilen bir Türk markası konumunda olan Polgün, 30’dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Polgün Su Kaydırakları’nın proje gerçekleştirdiği ülkeler arasında Bulgaristan, Yunanistan, Romanya, Sırbistan, Arnavutluk, Slovakya, Rusya, Makedonya, Bosna Hersek, Hırvatistan, İtalya, Fransa, Hollanda, Belçika, Fransa, İspanya, Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri, Irak, İran, Azerbaycan, KKTC, Kazakistan, Türkmenistan ve Almanya da bulunuyor. Polgün bu hedefine paralel olarak İstanbul ve Antalya şubelerinin yanı sıra 3. Şubesi Polgün Europe’u, Ocak 2019’da, İspanya’nın Valencia şehrinde faaliyete geçirdi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Havva Akpınar
Havva Akpınar - 9 ay Önce

Gönülden kutluyorum Başarılarınız daim olsun.

SIRADAKİ HABER

banner69

banner68