Muğla’nın yeni kaymakamları belli oldu

İçişleri Bakanlığınca hazırlanan kararnameyle 616 mülki idare amirinin görev yeri değiştirildi. Muğla’da ise boş olan Menteşe Kaymakamlığı’na atama gerçekleştirilirken, Kavaklıdere Kaymakamlığı’na atama gerçekleştirilmedi.

Muğla’nın yeni kaymakamları belli oldu
 Kararnameye göre, 396 ilçe kaymakamı ile 106 vali yardımcısının yeri değiştirilirken, 75 kaymakam ve vali yardımcısı il hukuk müşaviri olarak görevlendirildi. Muğla’da boş olan Menteşe Kaymakamlığına atama yapılırken görevleri devam eden Milas, Bodrum, Seydikemer ve Dalaman Kaymakamlarının ise yeri değişti. Öte yandan kararnameyle Kavaklıdere Kaymakamının da görev yeri değişirken, bu ilçeye atama yapılmadığı öğrenildi. Kavaklıdere’ye vekaletin atamanın gerçekleştirileceği öğrenildi.

Kararname sonrasında Muğla Vali Yardımcısı Salih Gürhan, Antalya Vali Yardımcılığına, Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, Tokat Vali Yardımcılığına, Seydikemer Kaymakamı Muammer Köken, Keskin Kaymakamlığına, Kavaklıdere Kaymakamı Cevat Çelik, Pazar Kaymakamlığına, Dalaman Kaymakamı Yılmaz Şimşek, Pendik Kaymakamlığına, Milas Kaymakamı Fuat Gürel, Etimesgut Kaymakamlığına, Menteşe Kaymakamlığına Çarşamba Kaymakamı Caner Yıldız, Milas Kaymakamlığına Of Kaymakamı Eren Arslan, Bodrum Kaymakamlığına Karatay Kaymakamı Bekir Yılmaz, Seydikemer Kaymakamlığına Sur Kaymakamı Memduh Tura, Dalaman Kaymakamlığına Kızıltepe Kaymakamı Ali Güldoğan, Muğla Valiliği Hukuk Müşavirliğine Bulancak Kaymakamı Tayfur Elbasan atandı.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2016, 12:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95