Muğla’ya gelenlere kaymakamdan bayram kutlaması

Kurban Bayramı nedeniyle tatillerini geçirmek için Muğla’ya gelenler, uygulama noktasında durdurulduklarında karşılarında Yatağan Kaymakamını görünce, büyük şaşkınlık yaşadı.

Muğla’ya gelenlere kaymakamdan bayram kutlaması

Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, beraberinde İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ve İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Yavuz Selim İnan ile, Kurban Bayramı tatilini değerlendirmek isteyenlerin uğrak yeri Muğla'ya gelen vatandaşları uygulama noktasında karşılayarak bayramlarını kutladı.

Polis ve jandarma ekiplerince Muğla-Aydın karayolundaki Çırpıovası mevkisinde gerçekleştirilen yol kontrol uygulamasında sürücülere ve araçlardakiler bir yandan lokum ikramı yapılırken bir yandan da trafik kuralları hakkında bilgi verildi. Ayrıca, pandemi sürecinde dikkatli olmaları konularında uyarılarda bulunuldu.

Uygulama noktasında gelen Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, durdurulan araçlardaki vatandaşların bayramlarını kutladı.

Çiçek, bayram tatillerini geçirmek için Muğla’yı tercih eden vatandaşlara teşekkür ederek, Muğla’dan mutlu bir şekilde ayrılmalarını diledi.

Muğla il sınırının girişindeki uygulama noktasında ceza yerine kaymakam tarafından karşılanma, bayramlaşma ve şeker ikramı için durdurulan araçların sürücüleri, şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68