Muğla’ya gelenlere kaymakamdan şekerli karşılama

Kurban Bayramı dolayısıyla tatillerini geçirmek için Muğla’ya gelenler, polis uygulama noktasında Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek tarafından karşılandı.

Muğla’ya gelenlere kaymakamdan şekerli karşılama

Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Kurban Bayramı tatilini değerlendirmek isteyenlerin uğrak yeri Muğla'ya gelen vatandaşları polis uygulama noktasında karşılayarak bayramlarını kutladı.

Yatağan Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Muğla-Aydın karayolundaki Çırpıovası mevkisinde gerçekleştirilen yol kontrol uygulamasında sürücülere ve araçlardaki yolculara bir yandan şeker ikramı yapılırken bir yandan da trafik kuralları hakkında bilgi verildi.

Uygulama noktasına gelen Yatağan Kaymakamı Çiçek, durdurulan araçlardaki vatandaşların bayramlarını kutladı.

Çiçek, bayram tatillerini geçirmek için Muğla’yı tercih eden vatandaşlara teşekkür ederek, Muğla’dan mutlu bir şekilde ayrılmalarını diledi.

Muğla il sınırının girişindeki uygulama noktasında ceza yerine kaymakam tarafından karşılanma, bayramlaşma ve şeker ikramı için durdurulan araçların sürücüleri, şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Kaymakam Çiçek, daha sonra beraberinde Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, İlçe Emniyet Müdürü Bülent Ermiş, İlçe Jandarma Komutan Vekili Kıdemli Başçavuş Aziz Cengiz ve AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ile ilçedeki şehit ailelerini ziyaret ederek bayamlaştı.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56