banner80

MUĞLA’YI AKALP TEMSİL EDECEK

Yatağan Avcılar-Atıcılar ve Amatör Balıkçılar Spor Kulübü Derneği Başkanı Ali Akalp, 18 Mart 2014 Salı günü İzmir’de düzenlenecek olan Ege Bölgesi Av Komisyon Toplantısı’nda Muğla’yı temsil edecek. Akalp 2011 yılında da Ege Bölgesi Av Komisyon Toplantısı’nda Muğla’yı temsil etmişti.

MUĞLA’YI AKALP TEMSİL EDECEK
 2011 yılında da Ege Bölgesi Av Komisyon Toplantısı’nda Muğla’yı temsil eden Yatağan Avcılar-Atıcılar ve Amatör Balıkçılar Spor Kulübü Derneği Başkanı Ali Akalp 18 Mart 2014 Salı günü İzmir’de yapılacak olan toplantı da tekrar Muğla’yı temsil edecek. 27 Şubat 2014 günü Orman ve Su İşleri Bakanlığı Muğla Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda yapılan toplantı ile Muğla’yı Ali Akalp’in temsil etmesi kararı alındı.

Toplantı; Muğla Vali Yardımcısı Ahmet Ertürk başkanlığında, Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü’nü temsilen Erdem Gökmen ve Hüseyin Akgöz, İl Jandarma Alay Komutanlığını temsilen Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ali Akar, Muğla Orman Müdürlüğünü temsilen Ferit Okur, İl Milli Eğitim Müdürlüğünü temsilen Ferudun Apaydın, Gıda, Tarım ve  Hayvancılık Şube Müdürlüğünü temsilen Muhammet Sevinç, Yatağan Avcılar-Atıcılar ve Amatör Balıkçılar Spor Kulübünü temsilen Ali Akalp, Bodrum Avcılar Derneği’ni temsilen Ejder Özkoca, Muğla Avcılar-Atıcılar İhtisas Kulübünü temsilen Muammer Bağcıoğlu ve Muğla Avcılar-Atıcılar Derneğini temsilen Hüseyin İnci’nin katılımı ile yapıldı. Toplantıda Yatağan Avcılar-Atıcılar ve Amatör Balıkçılar Spor Kulübü Dernek Başkanı Ali Akalp’in 18 Mart 2014’te İzmir’de yapılacak, Ege Bölgesi Av Komisyon toplantısında Muğla ilini temsil etmesi kararlaştırıldı. İzmir’de yapılacak toplantı, Manisa, Aydın, Uşak, Muğla, Balıkesir, Çanakkale ve İzmir’in katılımı ile yapılacak ve bir kişi seçilerek, Ankara’da yapılacak Merkez Av Komisyonu, toplantısına katılmaya hak kazanacak. Ali Akalp 2011 yılında da,  Muğla ilini ilk defa temsil etmişti.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2014, 21:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
leyneli
leyneli - 7 yıl Önce

chp ali beyi atasaydı. yatağanımızı her yerde yüzakıyla temsil ederdi. ali beyin hakkını yediler.

salih korkmaz
salih korkmaz - 7 yıl Önce

ali beyi kutlarım.bildiğim kadarıyla daha önce de muğla ilini ege bölgesinde muğla avcılarını temsil etmişti.ali bey çalışkan,üreten bir adam kutlarım.yatağanlı birisi olarak gurur duydum.nedenmuğlanın 13 ilçesi var bir o kadar dernek içinden kendini kabul ettirip egede muğla avcılarını temsil ediyorsa tesadüf değil.kutlarım.

yatağanlı avcı
yatağanlı avcı - 7 yıl Önce

dernek başkanımızla ne kadar gurur duysak azdır.yatağan avcılar derneğine başkan olduğu günden beri bizler için yatağan için çırpındığını gördüm.ikinci defa izmirde yapılacak ege bölge toplantısına katılıyor.doğrusu tebrik ederim.hemde büyük gurur duydum.biz avcılar başka ne isteriz.

Galip uygur
Galip uygur - 7 yıl Önce

başkanım ikinci defa muğlayı (avcıları)temsil ediyorsun başarılar dilerim.seninle gurur duyuyoruz.derneğimiz seninle her geçen gün bir aşama kaydetti.dernektik spor kulübü yaptın.lokal açtık.fakat bazı çekemeyenler bize zarar verdi lokali geçici kapattık.adımızı seninle duyurduk.deveci yatağanda avcılık ve atıcılık duyuldu.tek kurşun yarışması oldu.var ol.destekliyoruz.avcıların ölünceye kadar başkanı sensin.allah gecinden versin.vallahi böyle...

NECİL KAVAK
NECİL KAVAK - 7 yıl Önce

başkanım gerçekten seninle gurur duyuyoruz.2006 yılında aldığı derneği bu güne kadar yaban tv dahil her yerde dünyaya tanıttın.fedakarlık yaparak neler yaptığını burada anlatamam.senden öncekiler neler yaptı sen neler yaptın bizim avcımız ve yatağan geneli biliyor sağ ol var ol.seni hep destekliyoruz.

Vedat erkan
Vedat erkan - 7 yıl Önce

arkadaşlar ali akalp başkan bu derneği 206 yılında aldığında gece projektör avından tutunda diğer av yapanları hep caydırdı.hepimiz geçmişte bilmeden hatalar yaptık.kaç senedir yollarda tavşan ve keklik göremezken başkan 500 keklik saldırdı.bu bir başarıdır.kendisini kutluyor.başarılarının devamını diliyoruz.belediye başkanı olsa idi çok iyi yönetirdi.olmadı ama ileride olacağına inanıyoruz.

SIRADAKİ HABER

banner68