Muhtar Adayı Küçük Başkan Işık'ı Ziyaret Etti

Muhtar Adayı Küçük Başkan Işık'ı Ziyaret Etti

Muhtar Adayı Küçük Başkan Işık'ı Ziyaret Etti

4 Mart 2012 tarihinde yapılacak olan muhtarlık seçimleri için Atatürk Mahallesi'nden Muhtar Adayı olan Mehmet Küçük, aza adaylarıyla beraber Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık'ı makamında ziyaret etti.

Yeni Mahalle'nin üçe bölünmesinden sonra oluşan Atatürk Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesi için muhtarlık seçimleri 4 Mart 2012 tarihinde yapılacak. Muhtar adayları birer birer adaylıklarını açıkladıktan sonra aza adaylarını da açıkladı.

Açıklamış olduğu aza adaylarından Davut Uyan, Ali Korkmaz, Serkan Karakuş, Yasin Aksoy, Sami Ertunç ve Alaattin Su ile birlikte, dün, saat 10.00'da Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık'ı makamında ziyaret eden Muhtar Adayı Mehmet Küçük; “çalışmalarımız hızla sürüyor. Çalışmalarımız doğrultusunda Sayın Belediye Başkanımızı ziyarete geldik. Aza adaylarımı başkanımıza tanıtma amacıyla ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Bizleri makamında kabul ettiği için Sayın Başkanımıza çok teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık; “bütün muhtar adaylarımızın çalışmalarını yakinen takip ediyorum. Sizleri tebrik ederim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Muhtarlar, halkın sorunlarını bize iletme konusunda bizlere yardımcı olacaktır. Bu sayede hizmetlerimizi daha rahat yapabileceğiz ve halkımızın isteklerine cevap verebileceğiz.

Muhtarların ve azaların partisi olmamalı. Herkese hizmet etmelisiniz. Sizleri tebrik ettiğim gibi diğer muhtar adaylarını da tebrik ediyorum çünkü rekabet iyidir. Tek aday olmaması iyi oldu. Tarafsız bir şekilde çalışmalarınızı sürdürmenizi diliyorum. Her mahalleye eşit seviyede destek olacağız. Hatta muhtarlık seçimleri öncesi muhtar adaylarımızla bir akşam yemeğinde buluşmayı düşünüyorum” dedi.

Yeni oluşan mahallelerin isimleri hakkında yöneltilen bir soruyu cevaplandıran Işık; “Cumhuriyet ve Atatürk değerlerine zarar verilmek isteniyor. Biz de buna istinaden yeni oluşan iki mahallemize Cumhuriyet ve Atatürk isimlerini verdik.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96