Muhtar Adayı Küçük Ziyaretlerine Devam Ediyor

Muhtar Adayı Küçük Ziyaretlerine Devam Ediyor

Muhtar Adayı Küçük Ziyaretlerine Devam Ediyor

4 Mart 2012 Pazar günü yapılacak muhtarlık seçimleri öncesi, Atatürk Mahallesi,nden Muhtar Adayı olduğunu açıklayan Mehmet Küçük, aza adayları ile birlikte MHP Yatağan İlçe Teşkilatı,nı ziyaret etti.

Yeni Mahalle,nin 3 parçaya bölünmesinin ardından ortaya çıkan Atatürk Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesi,nde 4 Mart Pazar günü yapılacak muhtarlık seçimleri öncesi Muhtar adayları çalışmalarına aralıksız sürdürüyor. Atatürk Mahallesi,nden muhtar adayı olduğunu açıklayan Mehmet Küçük de dün aza adayları; Davut Uyan, Alaattin Su, Ali Korkmaz, Serkan Karakaş, Ali Gider, Yasin Aksoy, Sami Ertunç ve Mustafa Başpınar ile birlikte MHP Yatağan İlçe Teşkilatı,nı ziyaret ederek İlçe Başkanı Yılmaz Karamersin ile bir araya geldi. Mehmet Küçük ziyaret sırasında yaptığı açıklamada; “4 Mart 2012,de yapılacak seçimlerden Atatürk Mahallesi Muhtarı seçilmem durumunda bütün kurum ve teşkilatlarla işbirliği içinde çalışarak mahallemizi refaha kavuşturacağız. Bu yüzden şimdiden ilgili ziyaretlerimize başladık. Hiçbir şekilde siyasi parti ayrımı yapmadan ilerleyen günlerde sivil toplum kuruluşları ve sendikalara da ziyaretlerimize devam edeceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Yılmaz Karamersin ve Yönetim Kurulu üyelerine de gösterdiği misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

MHP İlçe Başkanı Yılmaz Karamersin ise yaptığı açıklamada; “bu nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Kendilerine seçim çalışmalarında başarılar diliyorum ve Yatağan için en hayırlısı olanın gerçekleşmesini diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68